2752
2734

خيليا بهم ميگن درسته دهه 70ولي هيچ فرقي با دهه 80 نداري من متولد 1378/10/30هستم بنظرتون چرا اینو میگن؟🤔

خدايا شكرت بابته اين همه نعمت🍃

الان چند سالته ؟

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چون تفکراتمون به ۸۰یا بیشتر میخوره تا  هفتادیا

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞

دهه شصتیا ک همه فکر میکنن نی نی کوچولو هستیم اونقه اونقه می کنیم🧑‍🍼

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
بیشتر به 79 اینو میگن ولی خب بخاطر اینه که آخر 78 دیگه یه سال و خورده ای با دهه 80فرق داره دیگه ..آن ...

اره دوست من متولد شهریور ۸۰و‌من از یک سال و ۶ماه بزرگترم

خدايا شكرت بابته اين همه نعمت🍃
2706