2752
2734
عنوان

یه قانون مسخره از روشن فکرای سایت!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3300 بازدید | 193 پست
کسی نگفت که بچه نیارید عزیزم میگیم حداقل اگه میخواین بچه بیارین پول واسه تامین کردن حداقل نیاز های ض ...

اتفاقا اون مادر راست میگفت میتونید تو خونتون هر چقدر بخواید میل کنید ولی باید احتمال بدین بیرون کلی بچه بی بضاعت باشه که ممکنه آهش زندگی آدمو بگیره

خوراکی های رنگاوارنگ نیاز اصلی بچه نیست خیلیییی ها فقط میتونن در حد نون بخور نمیر به بچه بدن که فقط بچه گشنه نمونه ولی در توانشون نیست این همه خوراکی و میوه جورواجور بخرن

یه برنامه دیدم در مورد یه کشور خارجی لول بالا حالا اسم نمیارم میگفت توی جامعه اینقدر از بچگی به ما ا ...

بله يه جوان  غربي ميدونه بايد تلاش كنه چون پولدار بشه هم خودش هم خانواده اش خوشبختن فكر نميكنه بايد تمركزش روي امور غير دنيوي باشه به خدا پول خوشبختي مياره از مدل عالي هركي ميگه نه دراه دروغ ميگه اونم عين ،،،،، 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین باید قبل اومدن بجه حداقل یه سال قبلش برنامه ریزی کرد شکی در این نیست  ولی اینکه بچه آوردن ...

دقیقا ماهم موافق نیستیم یه معتاد خیابونی یا یکی کع مشکل خانوادگی داره با شوهرش بره بچه بیاره

ولی یه پدر و مادر جوونی که شاید دستشون خالیه اما همو دوست دارن ؛ دارن تلاش می‌کنند کار می‌کنند

حق نداریم بگیم بچه نیار هنو خونه نداری بچه نیار ماشین نداری بچه نیار مشکل مالی داری...

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
کسی نگفت که بچه نیارید عزیزم میگیم حداقل اگه میخواین بچه بیارین پول واسه تامین کردن حداقل نیاز های ض ...

خب بچه هاشونو بفرستن مدرسه ی هم سطح خودشون..ما وسط شهریم،شوهرم چندباری گفت بفرستیم فلان مدرسه..خودم رفتم نگاه کردم مدرسه رو،خب اکثریت پدرمادرا با شاسی بلند واینا بچه شوند رو مدرسه آورده بودن..گفتم نه..طرف خودمون بهتره،همه تقریبا هم سطحیم..

2731
اتفاقا اون مادر راست میگفت میتونید تو خونتون هر چقدر بخواید میل کنید ولی باید احتمال بدین بیرون کلی ...

خوب موضوع همينه كسي كه درحد بخور نمير داره چندتا بچه ميخواد چيكار؟؟ 

خب بچه هاشونو بفرستن مدرسه ی هم سطح خودشون..ما وسط شهریم،شوهرم چندباری گفت بفرستیم فلان مدرسه..خودم ...

مسئله اینجاست مدرسه های هم سطح خودشونم میفرستن و باز لنگ یسری چیزان، حتی توان تهیه ی موز و توت فرنگی واسه هوسِ بچشون ندارن بعد میان دم از روزی میزنن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
من خودم عاشق بچه بودم تا قبل اینکه ازدواج کنم. الان که گرونیو میبینم که همش بدو بدو برا قسط و وام. و ...

دقیقا

بعدم فقط مشکل مالی نیست

من تنم میلرزه که یه بچه تو این مملکت بیارم،چون نمیدونم تهش چی میشه

نمیگم خیلییی باسوادم و....،نه،ولی من وضع دانشگاها رو هم حتی می بینم استرس میگیرم

این که می بینم دانشگاهای خوبمون الان دست کیاس و کیا رفتن،این که می بینم وضع صنعت چطوریه،این که می بینم وضع پزشکا چطوری داره میشه،می بینم کیا تو چه جایگاهین،....من دیگه خودمم نمیدونم ایران چن سال بعدش چیه،چطوری یه بچه رو بیارم تو این مملکت؟

که اونم مث پدر و مادرش بگه باید جمع کنم برم تنها یه جای دیگه؟

که فقط بدون استرس و دغدغه باشم؟ 

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
خوب موضوع همينه كسي كه درحد بخور نمير داره چندتا بچه ميخواد چيكار؟؟ 

میخ آهنین نرود در سنگ,،،، 

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
تو فامیل ما یه بچه پولدار بود که هرچیزی رو اولین بار تو اتاق اون می‌دیدیم ،الان چهل سالش بیشتره و بی ...

واقعيتش تو فاميل ما هركي دستش به دهنش ميرسيد بچه هاش خوشبختن وپولدارتر از پدرومادر كسايي هم كه كم بضاعت تر بودن بچه فقط يه چندپله از پدرومادر بهتر شدن 

خب عزیزم  اگر دانش آموز مداد رنگی ۳۶ تایی هم بخره یکی نداره دلش میسوزه  آجیل بیاره یکی ن ...

عزیزم مداد رنگی بود نداره داره؟ آجیل چی؟ بعضی خوراکی ها خیلی بودارن و آدم خیلی هوس میکنه شاید بتونه نیاز های دیگشو مثل لوازم التحریر و این چیزا رو مدیریت کنه ولی بوی بعضی خوراکی ها آدمو میگیره 

مخصووصا تو پسر بچه ها که واقعا حالشون بد میشه وقتی هوس خوراکی های این شکلی رو میکنن

اتفاقا اون مادر راست میگفت میتونید تو خونتون هر چقدر بخواید میل کنید ولی باید احتمال بدین بیرون کلی ...

بنظرمن این حرف بستگی داره از دهن چه کسی دربیاد و چه با تفکری پشتش..

مثلا اگر یه ادم ندار این توقع رو داشته باشه که بقیه مراعات حالش کنند مخربه چون بچه ی تو باید یاد بگیره فاصله طبقاتی رو یاد بگیره که قرار نیست به همه چی تو دنیا برسه و همچنین بفهمه عزت نفس چیه

ولی خب اگر یه ادم پولدار بگه بچه اش عزیزم اینو استفاده نکن بقیه ندارن یا تو پلاستیک مشکی بزار کسی نفهمه چی داری این از کرامت ..

ولی مشکل اینکه همیشه گروه اول ایمو میگن .که ما نداریم مراعات مارو بکنید

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

شما اصلا حرف منو متوجه نشدید

میتونیم اگه میدونیم در توانمون نیست فردا روز از پس هزینه های بچه بربیایم فعلا تولیدش نکنیم ولی نمیتونیم به بقیه که دارا هستن بگیم نخورید که ما دلمون نخواد، مدرسه هیچی تو اجتماع میخواید چیکار کنید اونوقت؟

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 

یکی از همسایه های  ما پدر مادر بی سواد بودن و سطح مالی رو به پایین هفت تا بچه داشت از  دانشجوی مهندس تا دبستانی همه تیزهوشان و بسیار باادب .

معلم بچه پرسیده بود چندتایید؟ گفته بود هفت تا .

معلم گفته بود به پدر مادرت بگو چند تا دیگه هم بیاره .واقعا جامعه به همچون شما نیاز داره .😁

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه اینده میخواد 

بچه باید از همون اول چند مدل کلاس بره استعداداش شکوفا شه

کنکور دادن کلی هزینه داره فکر نکن با تلاش و بدون امکانات میشه موفق شد ، بچه باید یه پشتوانه ی حداقلی داشته باشه واسه اینده ش 

یه لپ تاپ معمولی بخوای بخری ۴۰ میلیونه تازه اگه واسه کار تخصصی نباشه

یه کفش با کیفیت معمولی شده یه میلیون و کلییییی چیز دیگه

هر کسی که نداره بچه ش عقده ای و با حسرت بزرگ میشه اینده شم تو این وضعیت کشور نامعلومه یه نگاه به جوونای قشر متوسط بکنید که مثل چی تو گل گیر کردن الکی خودتونو گول نزنید بلاخره باید بشه یه زندگی معمولی واسه بچه فراهم کرد 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
دقیقا بعدم فقط مشکل مالی نیست  من تنم میلرزه که یه بچه تو این مملکت بیارم،چون نمیدونم تهش چی ...

وقتی هیچ چی سر جاش نیست و آینده بچه با دلهره باشه و نامعلوم، اصلا نمیخوام 😥

هرچند بچه میبینم دلم ضعف میره اما نمیخوام 

2706