2752
2734
عنوان

هیچوقت دلم با خواهرم صاف نمیشه💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1736 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا نکشدت 

والا راست میگم توجیه خوبی نبود حالا اگه من بودم حتما خواهرمو دست پر می‌فرستادم بره از پیشم و تا دوسال تعریفشو میکردم که کمک حالم بود

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍

چرا ناراحت شدی عزیزم؟

تو کار درست و کردی ، کاری که یه خواهر برای خواهرش انجام میده 

یه جورایی وظیفتو انجام دادی چون احساس میکردی خواهرت لیاقتشو داره 

از این به بعدم اونه که با اشتباهش خودشو از لطف خوبیهایی ک قرار بوده بهش بکنی محروم کرده 

پس اون ضرر کرده 

و لیاقت خودشو نشون داده

در هر صورت شما رو از دست داد و از این به بعد تو سختی هاش تنهاست 

ایشون باید ناراحت باشه ن شما🤝🏻🙂☁️

من بدون منت رفتم کمکش حقم نبود با دل شکسته برگردم

خودت رفتی یا اونم کمک خواست؟

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
توجیه خوبی برا قدرنشناسی نیس. بعد قبلا ک باردار نبود هم یه همچین رفتارایی ازش دیده بودم

عزیزدلم خدا خیرتون بده ، حق دارید ناراحت باشین . خواهرتون هم کار بسیار زشتی انجام داده ، این که به شوهرش هم گفته که خیلی بدتره . حالا اگر به مامانتون میگفت قابل توجیه تر بود . ناراحت نکنین خودتونو ، شما به خاطر رضای خدا انجام دادین و با خدا معامله میکنین . 

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2706