2752
2734
عنوان

دیگه از شوهرم متنفر شدم کاری کرده به کشتن بچم راضیم

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 48 پست

عزیزم من‌کاملا درکت میکنم..ولی اگه تو اون بچه رو بکشی میشی  یه قاتل

.حتی هز شوهرتم هزار برابر بدتر میکنی....اون‌کتک زده تو قتل میکنی اونم یه بچه ی بی گناهو بی دفاع...

صبوری کن  ب خدا توکل کن...سخته میدونم نا امیدی و دل شکستن سخته ولی با جون او طفلک بازی نکن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین...فردا برو پزشک قانونی و دادسرا....اینبار ازش شکایت کن...براش پرونده درست کن...و تا زمان پرداخت ...

نمیتونم واقعا من نه پولی دارم نه کسی ک پشتم باشه نه جایی

بخوام برم خونه بابام جایی برا بچم نیس 🥲

خواستم خودکشی کنم دلم برا بچه م سوخت بی مادر شه هیچکس و نداره 🥲نمیدونم چیکار کنم فقط راهی نمونده بر ...

نه توروخدا 

تو تنها پناه اون بچه ی دوساله ای 

بلایی سر خودت بیاری با اون پدر بیشعورش چی بسرش میاد 

طاقت بیار و بعد دنیا اومدن بچت دنبال کار باش و تصمیم جدی بگیر

2731
عزیزم من‌کاملا درکت میکنم..ولی اگه تو اون بچه رو بکشی میشی  یه قاتل .حتی هز شوهرتم هزار برا ...

نمیخام ب دنیا بیاد عذاب بکشه با ی بچه اسیرم دوتا شن ک ناجور تره خدا میدونه انقد حیوون نبود ک حامله شدم الان دیگ از حد گذشته

با اجازه استارتر عزیز ،واقعا نگرانم میشه کمکم کنین اگه خدا بخواد هفته ۶ بارداری هستم و امروز ناچ ...

عزیزم نگران نباش استرس ازهرچیزی بدتره

انشاالله که چیزی نشده

ولی اول وقت حتمااورژانسی بروپیش دکترت

نه توروخدا  تو تنها پناه اون بچه ی دوساله ای  بلایی سر خودت بیاری با اون پدر بیشعورش چی ...

😭😭😭😭کاش یکی کمکم کنه سقط کنم دیگ توانشو ندارم با دوتا بچه زار بزنم

به خاطر ۱ تومن پول زوری که ازم میخواست منو زد این همه تصور کنید با یکی زندگی کنی بگه عاشقتم زندگی خو ...

بزار گورشو گم کنه بره ،من اگه به جای شما بودم در خونه رو باز  میکردم دستشو میگرفتم می نداختمش بیرون تا دفعه دیگه  از این غلطا نکنه

نمیخام ب دنیا بیاد عذاب بکشه با ی بچه اسیرم دوتا شن ک ناجور تره خدا میدونه انقد حیوون نبود ک حامله ش ...

شاید ب دنیا اومد و شد فرشته نجاتت شد آرامش روحو روانت...شد عشق زندگیت گناه داره...این فکرو از سرت بیرون کن

نمیتونم واقعا من نه پولی دارم نه کسی ک پشتم باشه نه جایی بخوام برم خونه بابام جایی برا بچم نیس 🥲

خب بمن نگفتم جایی برو....ولی یه زهر چشم حساااابی از شوهرت بگیر وگرنه براش عادی میشه....

و اینکه شروع کن ب قوی کردنه خودت....از نظر مالی...یواشکی پول و طلا پس انداز کن....

چرا از شما پول میخواد برعکس شده !معتاده؟؟؟

بابا ی کم پول مومد دستمون از پول ماشینی ک با  گشادیش ب باد داد .الان اونو خرج میکردیم انگار ازم طلب داره این حیوون

خواستم خودکشی کنم دلم برا بچه م سوخت بی مادر شه هیچکس و نداره 🥲نمیدونم چیکار کنم فقط راهی نمونده بر ...

وای این چه حرفیه خودکشی برای چی عزیزم .میدونم الان خیلی خیلی غمگینی و احساس بی پناهی و شکست میکنید شما به خاطر بارداریتون الان از همیشه بیشتر به حمایت و محبت احتیاج دارین کاملا حال روحی الانتون قابل درکه اما هر جور که میدونید کار کنید که این کار که اولین بارش بوده آخرین بارش بشه به هر حال شما همسرتون بهتر میشناسید 

🌟من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد🌟
عزیزم نگران نباش استرس ازهرچیزی بدتره انشاالله که چیزی نشده ولی اول وقت حتمااورژانسی بروپیش دکترت

یعنی ممکنه بچه سالم باشه و این لکه بینی طبیعی؟

وای خدا میشه؟🥲

من چهارسال منتظر این بچه بودم

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
یعنی ممکنه بچه سالم باشه و این لکه بینی طبیعی؟ وای خدا میشه؟🥲 من چهارسال منتظر این بچه بودم

بله چراکه البته اگرصلاح خداباشه حتمامیشه

گرنگهدارمن آنست که من میدانم

شیشه رادربغل سنگ نگهمیدارد

عزیزجانم رفتی دکتر؟ چیشد؟ 

2706