2733
2734
عنوان

دیگه از شوهرم متنفر شدم کاری کرده به کشتن بچم راضیم

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 48 پست
مردا رو فقط باید تحمل کرد جز در سه مورد ک راه نداره اون سه مورد اعتیاد دخترباز بودن خیانت

ههه فعلا این س مورد نیس ولی مردی ک انقد کتک بزنه دعوا کنه زوری پول بخواد ب خاطر ننش براش بچه نیاری یهتره پس فردا میرینه تو عاقبت دوتا بچه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
باهام کاری کرده که برم دنبال سقط بچه ۲۷ هفتهدای هیچوقت ازش نمیگذرم 

ببنبنظرم دست نگه دار 

درسته اون بیشعوره ولی بچت خیلی بزرگه راحت سقط نمیشه 

ممکنه اسیب ببینی خودت 

فردا برو پزشکی قانونی و ثبت کن 

دخترت هم که زد ببر ثبت کن 

با اجازه استارتر عزیز ،واقعا نگرانم میشه کمکم کنین

اگه خدا بخواد هفته ۶ بارداری هستم و امروز ناچارا مجبوری پیاده روی زیاد داشتم و چیز سنگینم بلندکردم

از سرشب دلدرد کمر درد شدید و سردرد شدم و ساعتای ۱۱ رفتم سرویس گلاب به روتون به دستمال لکه های صورتی روشن افتاد اگه تاپیک قبلیمو ببینین فکر کردم سقط شده و چقققد گریه کردم

اما از یک ساعت پیش دیگه لکه ندیدم اما وقتی پامیشم دلدردم شروع میشه

الان یعنی چی شده؟

چه اتفاقی افتاده؟

ممکنه بچم هنوز باشه؟

ممکنه خدا صدامو شنیده باشه؟😭😭😭

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
عزیزم حق داری ،،، ولی بازم خداروشکر که بهت خیانت نشده  الان بری تایپیک خانوم های متاهلو ببینی ...

خیانت فقط هرزگی نیس اینکه زنت بهت اعتماد کنه کمکت کنه پولشو نابود کنی اینکه انقد بی چشم رو باشی فحش بدی دل بشکونی کتک بزنه زن حامله رو خودش ی خیانت برام راه پس و پیش نزاشته من کجا برم با شکم حامله و ی بچه کوچیک

عزیزم برات ناراحت شدم بعضی وقتها تو خلقت یکسری از این مردها آدم میمونه خون به مغز همسرتون نرسیده که همچین کار وحشیانه ای کرده. امیدوارم آرامش به قلبت برگرده

🌟من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد🌟
ببنبنظرم دست نگه دار  درسته اون بیشعوره ولی بچت خیلی بزرگه راحت سقط نمیشه  ممکنه اسیب بب ...

جوری نزده ک جاییم کبود باشه آخه

ولی با پا محکم زد تو باسنم یا ده بار سیلی محکم زد

اتفاقا امروز من شوهرمو زدم ینی تمام بدنم درد میکنه اول خودمو داشتم میزدم بعد گفتم مگ گاوی اونو بزن انقد کوبیدن تو سرش با ناخنام تمام بدنشو خون اوردم  دستام خیلی درد میکنه😢

ببین...فردا برو پزشک قانونی و دادسرا....اینبار ازش شکایت کن...براش پرونده درست کن...و تا زمان پرداخت دیه برو جلو...بگو بخاطر اینکه یادت بمونه دیگه دستت ب منو بچه هام نخوره...اسمی از طلاق ا نیار....

بزار حساااب کار دستش بیاااد... 

عزیزم برات ناراحت شدم بعضی وقتها تو خلقت یکسری از این مردها آدم میمونه خون به مغز همسرتون نرسیده که ...

خواستم خودکشی کنم دلم برا بچه م سوخت بی مادر شه هیچکس و نداره 🥲نمیدونم چیکار کنم فقط راهی نمونده برام

الهی دستش بشکنه .اعتیاد داره ???مگه خودش سر کار نمیره که از شما پول میگیره ???

اجازه نده بچه دو ساله رو کتک بزنه 😭😭😭اخه یه بچه کوچولو رو چطوری این بی وجدان میزنه .

عزیزم جنین شما الان به اندازه کافی رشد کرده و سقطش باعث خطر جانی و روحی خودت میشه .منطقی فکر کن خواهشا