2752
2734
عنوان

تجربه دارا بیان ☹️🌸نفرت کل وجودمو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 72 پست
من دیونه شدم انگار دنبال شر هستم انگار دلم میخواد همشونو ب جون هم بندازم الان بهش گفتم ی خشم حرص وسی ...

ببین هر چی در مقابلش بیشتر جبهه بگیری بدتر میکنه

منم دل خوشی از خانواده همسرم ندارم چه بلاهایی که سرم نیاوردن دیگه فکر کن حتی مامانش زد توی گوشم 😏

اما الان بعد چند سال با اینکه هنوز نبخشیدمشون اما چنان ظاهر رو حفظ کردم که همیشه بهم احترام میذارن

اوایل مدام همسرم طرف خانوادش بود اما الا میاد عیب خانوادش جلو من میگه

نبخشیدم بیخیال شدم چون اول از همه اعصاب خودم راحت شد و بعد خدا دست به کار شد و انتقامم گرفته و بازم میگیره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب چیکار باید بکنیم ؟ فکر میکنه خواهرش فرشتس خانوادش از دماغ فیل افتادن  همش شیطونه میگ ...

مآه هیچوقت پشت ابر نمیمونه.ولی خب واسه خانواده شوهر من همه چی هم رو کنم ببینه مثلا داداشش فلان کارو کرده ولی شوهر من هیچوقت داداششو نمیذاره کنار با اینکه درحقش بدی کرده میگه داداشمه به تو ربطی نداره!واسه شما هم همینطوریه؟

به نظرم‌شما‌ کلی زخم روی تنت هست میخوای به شوهرت بگی بیا اینارو چسب زخم بزن شوهرت نه تنها چشب قبلی ...

دقیقا الان داشتم پیامتون میخوندم بغضم گرفت ،،، 

نمیفهمه باید بهم توجه کنه من سه سالی میشه پدرم فوت شده و‌ب همسرم خیلی نیاز دارم حس میکنم اون عشقی ک‌من بهش دارم اون بمن نداره  دلم میشکنه طاقت گریه خانوادشو نداره من جلوش گریه کردم محل نداد تا صب خودمو بقل کردم خوابیدم اما سمتم نیومد 

از طرفیم خانوادش فضولن من داشتم با خانوادم حرف میزدم صدامو‌شنیدن رفتن بهش گفتن داشته با خانوادش حرف میزده فلان حرفو فلان حرفو‌زده  اخه ب تو چ من چیمیگفتم براچی میری ب شوهرم میگی 

2731
عزیزم عین منی موقع دعوا باشوهرو بیتوجهیش همینقدر اتیشی میشم از خوانوادش ولی وقتی محبت و توجه میکنه ب ...

میگه تو بهم فهش دادی ب غرور برخورده نمیخواد دیگه بریم مشاوره برای درست شدن زندگیمون  منم گفتم وقتی داری ب خانوادم توهین میکنی  داری ب خودم توهین میکنی ی بار چیزی نگم دوبار نگم بار سوم منم جوابتو میدم 

مآه هیچوقت پشت ابر نمیمونه.ولی خب واسه خانواده شوهر من همه چی هم رو کنم ببینه مثلا داداشش فلان کارو ...

اره بمنم میگه ب تو ربطی نداره اما من میگم من زنتم یعنی چی ب تو ربطی نداره وقتی مراسم ما فلانی ی پول سرمن نریخت ی کادو نداد تو براچی رفتی برا مراسمش النگو خریدی

میگه تو بهم فهش دادی ب غرور برخورده نمیخواد دیگه بریم مشاوره برای درست شدن زندگیمون  منم گفتم و ...

فقط بهت بگم هرچقدر بد خوانوادشو پیشش بگی ازت دورتر و به اونا نزدیک تر میشه و بدتر میکنه ،یه مدت رو توجه و محبتش حساب نکن و تا میتونی ازش بگیر و به خودت برس تفریحت ظاهرت کلا بیخیالش شو خودش میوفته دنبالت ، مردا از راه منطقی زندگی نمیکنن بلانصبت فقط باید خرشون کرد و راه برد تا زندگی پیش بره

اره بمنم میگه ب تو ربطی نداره اما من میگم من زنتم یعنی چی ب تو ربطی نداره وقتی مراسم ما فلانی ی پول ...

خدا به دلت صبررررر بده.عین خودمی.سخته درآینده بخوای کنار بیای.باور کن من الان اذیت میشم ولی به رو نمیارم میریزم تو خودم😔موهام سفید سفید شده از حرص زیاد

دقیقا الان داشتم پیامتون میخوندم بغضم گرفت ،،،  نمیفهمه باید بهم توجه کنه من سه سالی میشه پدرم ...

عقدین؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
فقط بهت بگم هرچقدر بد خوانوادشو پیشش بگی ازت دورتر و به اونا نزدیک تر میشه و بدتر میکنه ،یه مدت رو ت ...

خب چند روزه مثل قبل باهاش حرف نمیزنم زنگ نمیزنم ببینم رسیده خونه یا ن شبخیر نمیگیم بهمدیگه  انگار من دارم هعی از خشم تنفر بدتر بدتر میشم وقتی طرف خانوادشو میگیره دلم میخواد تک تکشون جر بدم

الان آره چون دیگه نمیگم خانوادت فلان وفلان خودش میگه ابنطوری کردن منم دلداریش میدم 😂

اره خب سیاست خیلی جوابه الان خواهرش همش بهش زنگ میزنه یا شوهرم بهش زنگ میزنه باهم درارتباطن این زنگ زدناشون رومخمه قشنگ خودشو ب همسرم نزدیک‌کرده با سیاست  کارشم با همسرم یکیه همش پیش همن 

اره تو خونه نرفتیم

به نظرم داستان شما

دو‌ خط موازیه

شما اگاهی، ولی داماد نه..

تایپ شخصیتش هم به شما نمیخوره

و یا این مدت زمان صرف شده و مشکلات قبلی

اگر داماد صدشو بزاره بره مشاور

شماهم بری

مدیریت کنه، 

بخواد تغییر کنه

میتونید ادامه بدین

وگرنه این‌‌ زندگی، زندگی خوبی نخواهد بود

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا