2733
2734

اول خودم شفای پدر و مادرم 

شفای مریم 

ازدواج مریم 

ازدواج محمد 

سر کار رفتن مریم 

مرغ آمین بگو آمین 

تک تک عزیزان که شرکت کردن مرغ آمین بگو آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

شفای پسر کوچولوم و خاهرزاده هام

کاش خدا بشنوه ح فای پسر کوچولومو، امروز گفت چرا برام توت فرنگی نمیخرین خیلی خوشمزس  برام ماست بخرین قول میدم کوچولو بخورم💔💔💔

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿                                                                                                                                         به چشمهایم زل زد و گفت باهم درستش میکنیم!،  چه لذتی داشت همین باهم‌؛ حتی اگر باهم هیچ چیزی درست نشود                              ✨سختترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی
2706