2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
یه باغ با ویلا استخر اب گرم  کرایه کن .‌ بقیش رو دیگه خودت می دونی ..  

چقدر از این فانتزی ها دارید آخه 🙄

اصلا به تیپ ایرانی ها نمی‌خوره می‌کنم این چیزا مختص خارجیاس😂🫠

هیچکس برتر نیست هیچکس پست تر نیست ، اما هیچکس برابر هم نیست ! انسان‌ها منحصر به فرد هستند غیرقابل مقایسه تو ، تو هستی من ، من هستم🚶🤝🏻

عادی رفتار کن برای چی برای خوشحالیش انقدر هیجان داری در اصل این مردا هستن ک برای شادی ما باید تلاش کن وقتی انرژیتو میذاری براشون بعد چند وقت میبینی چیزی برای شادیش نداری و اونم همه ی ۱۰۰ تورو دیده و چیزی خوشحالش نمیکنه

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه
:/ 30 ثانیه پیش هم یه پیشنهاد مشابه رو دادی خودش گرفت :/

فک نکنم این خانوم باشه آخه مردا از این چیزا دوست دارن بیشتر 😐

من که از بدنم راضی نیستم و دوست ندارم شوهرم بدنمو ببینه همش میگم نگاه نکن مستقیم 🤨🤨

هیچکس برتر نیست هیچکس پست تر نیست ، اما هیچکس برابر هم نیست ! انسان‌ها منحصر به فرد هستند غیرقابل مقایسه تو ، تو هستی من ، من هستم🚶🤝🏻
چقدر از این فانتزی ها دارید آخه 🙄 اصلا به تیپ ایرانی ها نمی‌خوره می‌کنم این چیزا مختص خارجیاس😂🫠

نه اصلا 

چرا این طور فکر می کنید ؟ 

مگه شما زن و شوهری برای هم گاهی اوقات وقت خالی،نمی کنید ؟؟ 

2706