2752
2734
عنوان

خانومای خونه دار بدون بچه

146 بازدید | 15 پست

تفریحاتتون چیه  چند روز درهفته بیرون میرید یا فقط آخر هفته ها با همسرتون ؟

📛دونت لایک پلیز📛درخواست دوستی نمیپذیرم📛 💖به معجزه ی خدا ایمان دارم ومیدونم دیرامابهترین         هدیه رو بهم میده💖          

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
تنها نمیرم کلا اخرهفته ها باهمسرم میریم فقط گاهی هم وسط هفته

تو خونه چ کارایی میکنین حوصلتون سر نمیره؟من احساس میکنم تنبل شدم قبل ازدواج خیلی فعال و اجتماعی بودم

📛دونت لایک پلیز📛درخواست دوستی نمیپذیرم📛 💖به معجزه ی خدا ایمان دارم ومیدونم دیرامابهترین         هدیه رو بهم میده💖          
من خانه دارم ولی متاهل نیستم  با بابام زندگی میکنم برم بیرون از تاپیک؟؟؟؟

ن بمون ولی مجردی بهرحال فرق میکنه شرایطط

تو خونه چ کارایی میکنین حوصلتون سر نمیره؟من احساس میکنم تنبل شدم قبل ازدواج خیلی فعال و اجتماعی بودم

بازی میکنم 

یا کتاب میخونم 

باگوشی ور میرم 

یافیلم میبینم

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉
بازی میکنم  یا کتاب میخونم  باگوشی ور میرم  یافیلم میبینم

پس چرا فک میکنم فقط من اینجوریم و بقیه همش دانشگاهو باشگاهو سرکار میرن و با دوستاشون میگردن و خریدو فلان من همش تو خونم

من فقط میدونم تنهایی تو خونه یا بیرون میری باید رو شخصیت خودت سرمایه گزاری کنی. 

متوجه نشدم منطورتونو

پس چرا فک میکنم فقط من اینجوریم و بقیه همش دانشگاهو باشگاهو سرکار میرن و با دوستاشون میگردن و خریدو ...

نه واقعا اینجوریم نیست مثلا من خودم باشگاه میرفتم یمدت اما خرید و اینارو خودم دوست ندارم تنهابرم  بادوستامم درحد پیام رابطه دارم

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉
نه واقعا اینجوریم نیست مثلا من خودم باشگاه میرفتم یمدت اما خرید و اینارو خودم دوست ندارم تنهابرم &nb ...

اخه ما یه دوست خونوادگی داریم خانومش همش در حال خریدو گردش با مادرو دختر خاله و دوستاشو فلانه و باشگاه میره سرکار دانشگاه کلا با دوران مجردیش فرقی نداره آزادی داره چرا شوهرای بعضیا اینقد راحتن ماله ما انگار زندانبانن ب مولا