2733
2734

نه من دارم😍

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

سوال منم هس

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هشتا لنگه دارم 

حدودن دو ونیم و بعضیاشم دو یا سه  گرمه

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

این مال من چند روز پیش عکس گرفتم واسه همین یکی از دوستای نینی سایتی

من آیینه ای داشتم ۱.۵گرمی حدودا. چن سالی پوشیدمشون. نشکستن هیچ کدوم.فقط خش میفتاد روشون

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉
این مال من چند روز پیش عکس گرفتم واسه همین یکی از دوستای نینی سایتی

خیلی خوشگلن مبارکت باشه😍

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉
خیلی خوشگلن مبارکت باشه😍

مرسی عزیزدلم 💞💞💞

من اینو گرفتم خوبع؟

بنظر محکم میاد

2706