2733
2734

من خدارو صد هزار مرتبه شکر موهای پرپشتی دارم و نوشته بود این ریزش در طول روز از حجم و شکل ظاهری اونا کم نمیکنه درسته ؟ بعد من به خاطر  حدودا 40 تار داشتم سکته میکردممم به نظرتون راهی هست همون ریزشم قطع شه ؟ 

موهای منم خیلی پر پشت بود ..الان شده اندازه دم موش 

کم پشت 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 

نه بابا چه خبره .دوروزه که کچل میشه ادم 

خانم هستم .مشاور طب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و زیبایی وپوست ومو وتناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موهای منم خیلی پر پشت بود ..الان شده اندازه دم موش  کم پشت

الهی فداتشم ابجی من شنیدم این  سرشور هایی که تو حموم استفاده میشه باعث جریان گردش خون زیاد و افزایش رشد مو و تقویت فولیکول میشه میخوای از اونا بگیر برو یه متخصص بت بگه روغن تراپی کنی بهشون رسیدگی کنی شاید خوب بشن 

2731
الهی فداتشم ابجی من شنیدم این  سرشور هایی که تو حموم استفاده میشه باعث جریان گردش خون زیاد و اف ...

گل سرشور منظورته

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 

برا منو مامانمم چند روزه ک خیلی زیاد شده 

قبلا فقط روزی دوبار موهامو میکشیدم ک ی مشت درمیومد 

الان هر پنج دقیقه اینقد در میاد

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.
من موندم چطوری حوصلتون میشه ریزش موها رو بشمارید عجیبه

عزیزم خوب من موهام برام مهمه نمیخوام کچل شم اخه یکمیم استرس داشتم و بی خوابی و کمبود اهن برا همین نمیخوام پوست و موم خراب شه 

عزیزم خوب من موهام برام مهمه نمیخوام کچل شم اخه یکمیم استرس داشتم و بی خوابی و کمبود اهن برا همین نم ...

درسته گلم حق داری 

ولی عزیزم ب موقع حموم کن شبا بباف موهااتو 

اتفاقی نمیفته اگ خیلی حساس بشی سر این چیزا  وسواس میگیری 

ریلکس گل من!

میگذره(: