2752
2734

من خدارو صد هزار مرتبه شکر موهای پرپشتی دارم و نوشته بود این ریزش در طول روز از حجم و شکل ظاهری اونا کم نمیکنه درسته ؟ بعد من به خاطر  حدودا 40 تار داشتم سکته میکردممم به نظرتون راهی هست همون ریزشم قطع شه ؟ 

نه بابا چه خبره .دوروزه که کچل میشه ادم 

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موهای منم خیلی پر پشت بود ..الان شده اندازه دم موش  کم پشت

الهی فداتشم ابجی من شنیدم این  سرشور هایی که تو حموم استفاده میشه باعث جریان گردش خون زیاد و افزایش رشد مو و تقویت فولیکول میشه میخوای از اونا بگیر برو یه متخصص بت بگه روغن تراپی کنی بهشون رسیدگی کنی شاید خوب بشن 

2731

برا منو مامانمم چند روزه ک خیلی زیاد شده 

قبلا فقط روزی دوبار موهامو میکشیدم ک ی مشت درمیومد 

الان هر پنج دقیقه اینقد در میاد

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.
من موندم چطوری حوصلتون میشه ریزش موها رو بشمارید عجیبه

عزیزم خوب من موهام برام مهمه نمیخوام کچل شم اخه یکمیم استرس داشتم و بی خوابی و کمبود اهن برا همین نمیخوام پوست و موم خراب شه 

عزیزم خوب من موهام برام مهمه نمیخوام کچل شم اخه یکمیم استرس داشتم و بی خوابی و کمبود اهن برا همین نم ...

درسته گلم حق داری 

ولی عزیزم ب موقع حموم کن شبا بباف موهااتو 

اتفاقی نمیفته اگ خیلی حساس بشی سر این چیزا  وسواس میگیری 

ریلکس گل من!

میگذره(:
2706