2733
2734

عدد یک تا ۱۰۰

چند روز پیش هم حروف الفبا رو یاد گرفتم

روخانی راحت بلدم دیگه ...

میگم چجوری معنی سری یاد بگیرم

طوری ک پیش میرم انگاری حافظم خوبه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

دو کلمه بگو ببینم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

فقط فیلم و سریال جوابه

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

بنظرم فیلم خیلی تاثیر داره من الان دو ساله دارم فیلما و سریالاشون رو میبینم و الان بعد دو سال دیگه ۸۰ درصد جملات رو کامل متوجه میشم ینی نیازی به زیرنویس ندارم 

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)
بیر  ایکی  اوچ دورت  بیش آلتی  یدی  سیکیز  دوکوز  اُن&nb ...

۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ 

شمارشاش مص ترکی خودمونه موفق باشی قشنگم منم ترکم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕