2733
2734
عنوان

همه مریضیا با هم دیگه بهم حمله کردن😱

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 42 پست
یا خود خدااا چند سالش بود؟ یعنی هیچ علائمی نداشت؟  فکر کنم ام اس مرگه اخرش

۲۳الان صدای جیغ مامانش میاد مرده پسره

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

[QUOTE=337216955]ای بابا 😔[/QUQUOTE

داره صدای جیغ مامانش میاد مرده پسره۲۳سااش بود

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=337216955]ای بابا 😔[/QUQUOTE داره صدای جیغ مامانش میاد مرده پسره۲۳سااش بود

ایوای 🥺🥺 یا خدا ،من دوستم ام اس گرفته ,۲۶ سالشه ،ناراحت شدم ،حتما این آقا دیر فهمیدن چون قابل کنترله ،خدا به خانوادش صبر بده الهی

2731
ایوای 🥺🥺 یا خدا ،من دوستم ام اس گرفته ,۲۶ سالشه ،ناراحت شدم ،حتما این آقا دیر فهمیدن چون قابل کنتر ...

اره دیرفهمیدن باباشم به ماه قبل مرده

مرسی اما اتفاقا یکی از مریضی هام چشمم هست🥺 برای نعمت های دیکه همیشه خدارو شکر کردم

خوب میشه عزیزم. 

فکر نکنی همه خیلی سالمن ، اصلا مشکلی ندارن، اما سعی میکنن حرفای خوب بزنن، فکر خوب کنن تا زندگیشون رنگ قشنگی بگیره. 

یه لیست ذهنی آماده کن و صد نا از نعمت هات رو بنویس. اگر نعمت کم آوردی نشون مبده پردازش درستی نداشتی. 

🍓مثلا خدایا شکرت که زبون دارم، باهاش حرف میزنم، احساساتمو انتقال میدم، مزه ها رو میفهمم، فضای گلو و دهنم رو مرطوب نگه میداره و ... ببین از یه نعمت چند تا نعمت دیگه بیرون زد. 😃🎉

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 
زندگی بد هم یه نوع مریضیه دیگه 

از مریضی بدتر کاش زودتر تموم بشه

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰
خوب میشه عزیزم.  فکر نکنی همه خیلی سالمن ، اصلا مشکلی ندارن، اما سعی میکنن حرفای خوب بزنن، فکر ...

شما خیلی خوش بین هستید واقعا خیلی خوبه 

مرسی حتما انجام میدم حرفاتون خیلی قشنگ بود

وقتی زندگی بد باشه سلامتی هم نباشه که میشه قوز بالا قوز

خب همین خوبه دیگه با درد خودش درگیره و زود میمیره ادم

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰
ای وای 🥺😔 خدا به خانوادش صبر بده ،نمیدونم چی بگم ،قلبم درد گرفت

منم خیلی دلم گرفت بیچاره مادرش

شما خیلی خوش بین هستید واقعا خیلی خوبه  مرسی حتما انجام میدم حرفاتون خیلی قشنگ بود

خواهش میکنم 🦋🌸🌿

انشالله خدا پناه خودت و آرزوهای قشنگت باشه🩷

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 
منم زانو درد دارم دکتر میگه آرتروز واقعا مثل اینکه پیر شدیم 

از من میشنوین زالو رو حتما امتحان کنین 

دوسال تمام میرفتم دکتر همه چیزو امتحان کردم از امپول ب زانوم زدن تا فیزیوتراپی و کلی دارو ولی هیچکدوم اثر نکرد جز زالو 

خواهرانه مبگم امتحانش کن انشالله خوب بشی منو دعاکنی