2752
2734
عنوان

مامانم از دبی فقط برام آیفون گرفته توقعم زیاده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3222 بازدید | 168 پست
?!Are you kidding me

غلط گفتی مثل من خارشکی بوگو

Are You kill me ?  Fuk..ing

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲۰سالمه  مامانم شاغل نیس ولی پدربزرگش تاجر بوده از وجود اون وضعش خوبه بابام توی شرکت کار م ...

خدا بده برکت

خانواده های این مدلی رو دوس دارم

درس می خونی الان ؟

خدا بده برکت خانواده های این مدلی رو دوس دارم درس می خونی الان ؟

قربونت عزیزم

من پشت کنکوریم

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
2731
میتونسی بری دانشگاه آزاد تو که وضعت خوبه.

تو الان چاخان اینو در نیاوری ول نمیکنی ها  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
میتونسی بری دانشگاه آزاد تو که وضعت خوبه.

بله الآنم میتونم برم

ولی خانوادم نمیزارن

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
تو الان چاخان اینو در نیاوری ول نمیکنی ها    

گفتم پی وی درخواست بده خودمو ثابت کنم ولی میترسی

حق داری باید دو کیلو طلا و جدیدترین ماشین روز دنیا رو هم برات میگرفتن  اینم شد زندگی؟

لباس و عطر کیف و کفش های برند دلم میخواسسس