2752
2734
عنوان

شما چیکار میکنید در این مواقع؟

129 بازدید | 18 پست

دلتون میگیره چیکار میکنید؟

با کی حرف میزنین؟

شوهرتون یا پارتنرتون چجوری سعی میکنه حالتونو‌ خوب‌ کنه؟

کلا از کارایی که باعث میشه از اون دپ بودن خارج بشین بگید🫠

دیدی دلشوره هام بیجا نبودن💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والا گریه

یه موجودی از خودم بگم   فدا مدا همه نی نی سایتیام      سعی میکنم انرژی مثبت بدم ✌️✌️نیاز به درد و دل داشتی و خانوم بودی درخواست دوستی این کاربری فعاله و من گوش شنوات میشم 😘😘😘😘با افتخار محجبه💕💕ما یا هموطنیم یا هم عقیده پس بینمون دیوار نکش💓💓💓

خودش اکثروقتا علت حال بدیمه چجوری اروم کنه اخه🙂

معمولا گریه میکنم وقتایی هم که گریه‌م نمیاد میرم پیش مامانم باهاش دردودل میکنم یا میرم بیرون یکم حالو هوام عوض شه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 

کلا اهل درد و دل نیستم در هیچ مواقع 

وگرنه دوستام و عشقم همیشه هستن و به حرفام گوش میدن

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم