2752
2734
عنوان

چرا میوه نوبرونه میدید به بچه هاتون میارن مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 140484 بازدید | 610 پست
کسی که بچه میاره حداقل های زندگیشو باید فراهم کنه..جیب دلال پر بشه مهمتره یا دل بچش؟؟؟

حداقل های زندگی خرید میوه با قیمت کاذب نیست استاد🙄

ضمنا دل اون بچه فقط با خوردن اون میوه تو جمع همکلاسیا آروم میشه؟؟؟؟!!!!!!!!  تو خونه بخوره پایین نمیره؟؟؟؟ 

بچه ها خیلی پاک و مهربونن، اما اگر والدینشون بذارن که اینطور بمونن! به راحتی میشه بچه رو قانع کرد که بهتره  «فعلا» این میوه یا این خوراکی رو تو خونه بخوریم و نمایش ندیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط شماهایی که میگین ده سال پیش مثلا وضع این نبود...اون خانواده ایی که بچش میوه نوبر میاره هم الان ت ...

یک وقت بود من بهترین زندگی رو با همسرم داشتیم در عرض یک شب از عرش به فرش رسیدیم حتی تو پول شیرخشک بچه ام مونده بودم الان همه چی دارم زندگی یک جور نیست همیشه آدم باید حواسش به حرف زدنش باشه روزگار معلوم نمیکنه چرخ میچرخه ...

هرچی آرزوی خوب مال تو 

عزیزم درسته الوچه گرونه ولی در حد پنجاه هزارو که میتونی بخری 

منم حاملم هفته پیش خوردم تا بعدش ارزون بشه. قرار نیس همیشه بخوری همون یبار کافیه.برا بچه هم یبار بخر فعلا

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
چرا انقدر بدجنسید؟ شاید الان اسی دستش تنگه، چرا بش میگید نداشتی بچه درست نمیکردی؟؟؟ تو که دارایی و ...

ببين يه چيزي بگم اميدوارم عصبي نشي😁 قبل اومدن به سايت يه ليوان گل گاوزبون دم كن بخور 😁خيلي ديدم با لحن و كلمات بد صحبت ميكني يه كم آرومتر!

بعضیا نفسشون از جای گرم بلند میشه فقط کارشون قضاوته

نمیشه از مردم خواست مثل ما باشن که زندگی پر از این ناکامی هاس

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
باشکم پرکردن بچه فقط قدمیکشه بزرگ نمیشه انسانیت و شعور و مدارا چیزاییه ک لازمه ب بچه یادداد

دقیقا،چندتا کامنت این تاپیک نشونه ی همین کامنت شمان

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
پسر من مدرسه غیرانتفاعی میره محله مون هم خوبه وضعیت مردم اما اگر چیزی براش بذارم اینقدر میذارم که به ...

قبول دارم

بازهم من موافقم،بهتره خوراکی های خاص مدرسه برده نشه.

تفاوت خوردن خوراکی در مدرسه و خانه،فقط چند ساعته

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
جواب توهین توهینه

کسی به شما توهین کرد؟تا جایی که کامنت هارو خوندم شما کسی رو ریپلای نکردی ولی کامنتی که نوشتی در جواب استارتر سرشار از توهین به دیگران بود...میدونی وقتی کلمات از دهنمون خارج میشه دقیقا اینه ی وجود خودمون رو نمایان میکنه پس بهترش اینه که اول از خودمون شروع بکنیم 

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
چند سالته؟؟! دو نفر حتی تو ی خانواده شرایطشون میتونه متفاوت باشه جامعه ک جای خود داره!

بابا چرا جوابی ندارید بدید به سن و سال گیر میدید؟۲۸ سالمه خودمم تو یه خانواده فقیر بدنیا اومدم اونقدر سختی کشیدم و هنوزم نمیفهمم چرا یکی که نداره حداقلای زندگی بچشو فراهم کنه بچه میاره

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
بچه با خوردن گوجه سبز لوس بار نمیاد خانوم .بعدم وقتی یکی پول داره چه اشکالی داره بچش همه چی داشته با ...

شما عقده ایایی هستید که تقی به توقی خورده پولدار شدید دیگه نمیدونید باید چیکار کنید عقده هاتونو خالی کنید

عزیزم دنیا بالا و پایین داره حواست به چرخ و فلک باشه میاد پایین شرمنده این حرف زدنت نشی

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
بچه با خوردن گوجه سبز لوس بار نمیاد خانوم .بعدم وقتی یکی پول داره چه اشکالی داره بچش همه چی داشته با ...

فکر می‌کنن اونی که رفته داره لوس میشه

نه اتفاقا یه بچه‌ای میشه که فرصت داره به جز فکر کردن به بدیهیات زندگی به چیزهای دیگه هم فکر کنه.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨