2733
2734
عنوان

دعا توسل میخونم برای شما💚❤️🤍

97 بازدید | 15 پست

میشه لطفا منو دعا کنید یه صلوات برام بفرستید 

تکلیفم با زندگیم مشخص بشه 

امروز روز مهمیه برام😔

منم براتون دعای توسل میخونم💚

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برات صلوات فرستادم

واسه شفای پسرم فرزاد دعا کن ممنون

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731

ان شاءالله عزیزم.

برای شفای دخترم زینب لطفا و سلامتیه توراهیم و جورشدن جنسم 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

میگن دعام گیراس دعات میکنم

@ااااااااببببب    

@mlita91    

@sbmimi    

@نخودسیاه    

@nazroz20    

میشه دوستامو دعا کنی ، لطفا

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
میگن دعام گیراس دعات میکنم @ااااااااببببب     @mlita91     @sbmimi &nbs ...

خیلی مهربونی وخوش قلب💕 مرسی ازت ناز💞

سه تا صلوات خاصه حضرت زهرا واسه حاجت روایی سریع ت **

استارترواسه حاحت روایی سریع شماهم ۳تاتوحید**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
خیلی مهربونی وخوش قلب💕 مرسی ازت ناز💞 سه تا صلوات خاصه حضرت زهرا واسه حاجت روایی سریع ت ** استارت ...

قربونت برم مرسی همچنین 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
میگن دعام گیراس دعات میکنم @ااااااااببببب     @mlita91     @sbmimi &nbs ...

عشقمی آجی .ان شاالله هر چ زودتر حاجت رواییت.

استاتر عزیز خدا برات بهترین هارو رقم بزنه و زندگیت سرشار از عشق و محبت و خوشبختی باشه .التماس دعا

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
عشقمی آجی .ان شاالله هر چ زودتر حاجت رواییت. استاتر عزیز خدا برات بهترین هارو رقم بزنه و زندگیت سرش ...

عزیزمی💓😍🫂✨😘😘

عزیزمی💓😍🫂✨😘😘

ماچ بهت😘😘😘😘قادان آلایدیم قیز

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
ماچ بهت😘😘😘😘قادان آلایدیم قیز

الله المسن جوزل باجیممم

الله المسن جوزل باجیممم

😘😘😘😘