2733
2734
عنوان

🤾‍♀️رکورد سلامتی🤾‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 18193 بازدید | 3077 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به به چشمم روشن🤨

سلام عزیزم چطوری

عضوتاپیک مانکن های زیبا❤️وزن شروع۸۰🥺🥺وزن فعلی۷۵😍تاریخ شروع ۶/۱۲/۱۴۰۲هدف اول۷۵🔓هدف دوم۷۰🔒هدف سوم۶۵🔒هدف چهارم۶۰🔒هدف نهایی ۵۵🔒
ان شا الله بهتر میشی عزیزم

سلامت باشی

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو
جونم ❤️ چه سخت یعنی اسید معده میاد بالا تا مری و بر میگرده ؟ اگه این باشه  من هم تجربه کردم ...

آره دقیقا،امتحان میکنم شیر رو منم متاسفانه مرتب مصرف نمیکنم

مانکن‌های زیبا 🌸🌸🌸 قد(۱۷۰)وزن اولیه(۱۰۱)وزن هدف(۷۵)😎عضو گروه نارنجی 🧡وزن ۱۴۰۲/۴/۳۱....(۹۲) صعود به گروه ببنفش💜 وزن۱۴۰۲/۵/۳۱....(۸۷)😊 صعود به گروه آبی 💙 وزن۱۴۰۲/۶/۳۱.....(۸۳)😊وزن۱۴۰۲٫۷٫۳۰.....(۸۱٫۵)😊صعود به گروه سبز💚 وزن۱۴۰۲٫۸٫۳۰.....(۷۷٫۹)😊وزن۱۴۰۲٫۹٫۳۰......(۷۵)😊و الان تثبیتی 😊 
سلام بر همگی گزارش امروز  ص نان سنگک پنیر خیار گردو ۲۴۵ کالری  ن الویه+نان سنگک ۵۳۸ 🙄 ...

سلام به روی ماهت عزیزم🌼🌹🌼 

خوش اومدی برات آرزوی موفقیت دارم،من قبلا سرگروه بودم قشنگم الان نمی‌دونم سرگروه کیه 

مانکن‌های زیبا 🌸🌸🌸 قد(۱۷۰)وزن اولیه(۱۰۱)وزن هدف(۷۵)😎عضو گروه نارنجی 🧡وزن ۱۴۰۲/۴/۳۱....(۹۲) صعود به گروه ببنفش💜 وزن۱۴۰۲/۵/۳۱....(۸۷)😊 صعود به گروه آبی 💙 وزن۱۴۰۲/۶/۳۱.....(۸۳)😊وزن۱۴۰۲٫۷٫۳۰.....(۸۱٫۵)😊صعود به گروه سبز💚 وزن۱۴۰۲٫۸٫۳۰.....(۷۷٫۹)😊وزن۱۴۰۲٫۹٫۳۰......(۷۵)😊و الان تثبیتی 😊 
سلام عزیزم نوش جونت .به به والیبال🤩

سلام به سمیرا عزیز ودوستداشتنی

گزارش شنبه مجاز۱۱۰۰ مصرفی  ۱۲۳۰

آب ۵ لیوان     ورزش  دوچرخه سواری نیم ساعت

۱۳۰ تا ی اضافه رو امروز رعایت میکنم  

عضو گروه مانکن های زیبا  گروه ابی وزن اولیه70    وزن هدف 60
سلام به سمیرا عزیز ودوستداشتنی گزارش شنبه مجاز۱۱۰۰ مصرفی  ۱۲۳۰ آ ب ۵ لیوان   &nb ...

سلام به روی ماهت .همین که پنیر لاکتیکی میخوری یعنی خیلییییی دوستت دارم و به اون اضافه. کالریت کاری ندارم😂😂🤭

2706