2752
2734
عنوان

🤾‍♀️رکورد سلامتی🤾‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 18193 بازدید | 3077 پست
سلام پری  خوبی؟ ببخشید من فقط لایک میکردم که بدونی خوندم  چون رژیم نمیگیرم و خودم تند ت ...

سلام عزیزم ممنون خوبم شما خوبی

خواهش میکنم ان شاالله پر انرژی برگردی

راستش منم مدتیه درحدی میام فقط گزارش و بنویسم و برم بخاطر همین نمیدونستم کلا فعالیت نداری فک کردم از من دلگیری نگران شدم

پس خیره ان شاءالله😘♥️

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب به سلامتی عزیزم 🥰 خیلی عالیه باشگاه  موفق باشی

سلامت باشی

بله ولی حیف مرتب نمیتونم برم

مثلا من میخاستم فردا برم که الان همسرم گفت فردا نماز صبح میره باز چند روز نیس

اگع مرتب بود مطمئنن نتیجه ش عالی میشد

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو

@خزان_نارنجی    

سلام عزیزم😘😘امروز ۱۰۰۰ کالری

سمیرا جان یتیمچه که زده تو مانکن بدون روغنه یا با روغن؟من با روغن میپزم آبپز نیست ،کالریش درسته؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
@خزان_نارنجی     سلام عزیزم😘😘امروز ۱۰۰۰ کالری سمیرا جان یتیمچه که زده تو مانکن بدون ر ...

سلام عزیزم نوش جونت

اصولا یتیمچه روغن نداره ‌فکر کنم بدون روغن باشه

یه کاری کن روغن رو جدا حساب کن

سلام عزیزان

سمیرا جون دیروز بهم گفتی کالریتو پر کن ،منم حرف گوش کن 60تا بیشتر خوردم😂

مجازحدود 1300

مصرف 1360

امااااپیاده روی 140000قدم البته تو دومرحله

9000تا صبح 5000تا بعداز ظهر یه ربع هم ورزش پا

@sky9301    

وزن شروع 73😔.   وزن هدف 63🥰
سلام عزیزم اره خوبه چیت نذاشتی چرا؟ زیگزاگی نیست مگه؟

چرا زیگراکی هستم ولی نرسید کالریم به چیت😕 کلا می‌خوام از شنبه تا چهارشنبه رو فست ۱۶.۸ برم پنجشنبه و جمعه ازاد

داشتم فکر میکردم بعضیامون خیلی بی رحمانه داریم یه دردایی رو تحمل می کنیم، دردایی که خیلی بزرگ تر از قد و قواره ماست، ما هیچ وقت حق انتخابی براشون نداشتیم،این دردا زورشون خیلی بیشتر از لبخندامونه..دردایی که هر بار از خودت می پرسی چرا من؟؟؟!! و هر بار جوابی که هیچ وقت پیداش نکردی غمگین و غمگین ترت می کنه...در کل باید بگم آخرشم نفهمیدیم چی به چیه،،،ما دویدیم و نرسیدیم بعضیا نشستن و رسیدن🙂                         عضو گروه مانکن های زیبا                             وزن اولیه ۸۵٫۴۰۰ 😒 وزن قبلی ۸۳٫۴۰۰ 🥲 وزن جدید تو تاریخ (۹٫۲۹) ۷۹٫۴۰۰ 😁 وزن جدید تر تاریخ (۴۰۲٫۱۱٫۱۵) ۷۵😌 انشالله وزن هدف ۶۰😀
سلام خانم کم پیدا😘 اره فشارو میندازه بهت نساخته حالا مثلا با خرما اینا امتحان کن بخور اگه دیدی ب ...

من بی هیچی میخورم زودتر اثر کنه😂 خود فروشنده بهش گفته بود با کشمش بخور اگه نتونستی طعمشو تحمل کنی

داشتم فکر میکردم بعضیامون خیلی بی رحمانه داریم یه دردایی رو تحمل می کنیم، دردایی که خیلی بزرگ تر از قد و قواره ماست، ما هیچ وقت حق انتخابی براشون نداشتیم،این دردا زورشون خیلی بیشتر از لبخندامونه..دردایی که هر بار از خودت می پرسی چرا من؟؟؟!! و هر بار جوابی که هیچ وقت پیداش نکردی غمگین و غمگین ترت می کنه...در کل باید بگم آخرشم نفهمیدیم چی به چیه،،،ما دویدیم و نرسیدیم بعضیا نشستن و رسیدن🙂                         عضو گروه مانکن های زیبا                             وزن اولیه ۸۵٫۴۰۰ 😒 وزن قبلی ۸۳٫۴۰۰ 🥲 وزن جدید تو تاریخ (۹٫۲۹) ۷۹٫۴۰۰ 😁 وزن جدید تر تاریخ (۴۰۲٫۱۱٫۱۵) ۷۵😌 انشالله وزن هدف ۶۰😀
سلام عزیزم نوش جونت اصولا یتیمچه روغن نداره ‌فکر کنم بدون روغن باشه یه کاری کن روغن رو جدا حساب کن

حتما سری بعد جدا حساب میکنم

کم خوردم ولی زیاد زدم حس کردم اشتباه باشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
2706