2733
2734
عنوان

🤾‍♀️رکورد سلامتی🤾‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 18213 بازدید | 3077 پست

سلام گلا

خوبین

گزارش امروز من

کالری دریافتی ۱۳۰۰

آب مصرفی ۸ لیوان

صبحانه: سنگک و عسل و گردو

ناهار: عدس پلو با کشمش و سالاد بدون سس 😒

شام: خوراک مرغ و بادمجون و سالاد بازم بدون سس 😒

میان وعده: شیر موز و بستنی 😁 و نسکافه و سیب زرد

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام گلم. نوش جونت حال دلت چطوره؟ خوب شدی؟

مرسی ساناز جانم

امروز بهتر بودم نسبتا

همینکه پیشتونم خیلی خوبه حالم مرسی که حواست بهم هست🫠😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
سلام گلا خوبین گزارش امروز من کالری دریافتی ۱۳۰۰ آب مصرفی ۸ لیوان صبحانه: سنگک و عسل و گر ...

فقط میان وعده ت که حس خوبتو با ایموجی نشون دادی😁نوش جانت👌

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
مرسی ساناز جانم امروز بهتر بودم نسبتا همینکه پیشتونم خیلی خوبه حالم مرسی که حواست بهم هست🫠😘

خدا رو شکر. نمیدونم از چیه بعضی وقتا منم حوصله ندارم حتی حوصله ی خودمو. امروز هر کار کردم پیاده روی کنم نشد یعنی اصلا حالشو نداشتم کسلم یه جوری منگم

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
فقط میان وعده ت که حس خوبتو با ایموجی نشون دادی😁نوش جانت👌

چیکار کنم خب عاشق بستنیم

بعد اینم بگم مارال قایمکی میخورم بچه ها نبینن 😂😂

چون کوچیکه یه بستنی دستش بیفته همه دنیا رو کثیف میکنه و امروزم سهم کثیفیشو انجام داده بود واسه همون دزدکی خوردم نبینن

خدا رو شکر. نمیدونم از چیه بعضی وقتا منم حوصله ندارم حتی حوصله ی خودمو. امروز هر کار کردم پیاده روی ...

اینجوری هم میشم بعضی وقتا طبیعیه

ولی برا من فرق میکرد من تحت فشار بودم عصبی شدم و حس عذاب وجدان و ناراضی بودن از خودم ،همش با هم داشتم ، همسرمم رفت رو مخم با اونم بحث شدیدی داشتم ،خیلی حالم بد بود الانم هیچی درست نشده فقط یکم زمان از روش گذشته و یکم کمتر شده اون احساسات ،راضیم حالا

چیکار کنم خب عاشق بستنیم بعد اینم بگم مارال قایمکی میخورم بچه ها نبینن 😂😂 چون کوچیکه یه بستنی دس ...

😁😁😁عزیزم چقدر بامزه

من بودم میدادم بخوره

نوش جانت

چقدر پسر من کثیف میکرد مامانم میگفت یکم تمیز باش میگفتم مامان بچه س ول کن بذار کثیف شه بعدا میشوریمش یا روکش مبلو عوض میکنیم

اونقدر گرون شد همه چی خراب شد و عوض نشد😁بده بخوره کیف کنه بچه

ساناز جشن صبحانه مدرسه همین صبحانه هایی که تزیین میکنن هست یا فرق میکنه؟

سلام خوشگله نوش جونت😘😘 آب👍👍

سلام 

صبحانه=پنیر،لواش،چای

ناهار=عدسی،سالاد،ماست

شام=شیر۱ 

کالری مصرفی=۵۵۰

کالری مجاز=۵۰۰

چای ۳لیوان

آب ۱ لیوان

من فردا وزن نمیکنم چون با امروز چهار روزه ک رژیم میگیرم چهار روزه نمیشه ک. یا اگ میگی بکشم.

مانکن های زیبا 140۲/07/28  💚گروه سبز💚                وزن اولیه شروع  :69    قد=۱۶۰   وزن فعلی 57/300🤭           هدف اول : 65🔑🔓  هدف دوم : 62🔑🔓                        هدف سوم=۵۸🔓🔑 هدف چهارم=۵۵ 🔒بالاخره قفل ۵۸ شکستت  . بریم برا قفل ۵۵😎😎😎                       
اینجوری هم میشم بعضی وقتا طبیعیه ولی برا من فرق میکرد من تحت فشار بودم عصبی شدم و حس عذاب وجدان و ن ...

نگو بعدش با یه نایلون پر از چیپس و پفک و سوسیس و کالباس روبه رو شدی 🤨🤨🤨🤨 اصلا کلکته الکی دعوا میکنی که اینارو داشته باشی به عنوان آشتی کنون

ببین سعی کن این کسلی و بی حوصلگی و عصبی بودنتو خودت حلش کنی اجازه نده وارد زندگیت بشه که بیشتر از خودتون روی بچه ها اثر میذاره

😁😁😁عزیزم چقدر بامزه من بودم میدادم بخوره نوش جانت چقدر پسر من کثیف میکرد مامانم میگفت یکم تمیز ...

آره ببین توی نت بزنی یه عالمه ایده خوشگل واست میاره. بستگی داره ذائقه بچه ات چطوری باشه

تخم مرغ آبپز کن تزیینش کن با خیار و گوجه. یا نون تست واسش کره مربا یا شکلات صبحانه بزن و شکل بده بهش. یا سالاد میوه درست کن. اگه الویه میخوره الویه درست کن بدار لای نون باگت که چند تیکه کردیش و تزیینش کن

سلام عزیزم آره پسرم مدرسه می‌ره بیدار میشم

من میخوابم تا ۸ اینا. پسرمو باباش بیدار میکنه میبره مدرسه

از ابن بابت راحتم

سلام عریزان

فست با600تموم کردم

ساناز عزیزم من احتمالا فردا یا پس فردا پریود میشم میگم وزن کشی بزارم هفته بعد،یهو حالم گرفته نشه

پیاده روی کردم آب هم زیاد خوردم

اون هفته سه شنبه شروع کردم از خودم راضی ام اصلا تو این هفته شیرینی شکلات به جز دوتا بیسکوییت ساقه طلایی نخوردم 

من هله هوله خورم😔

@sky9301    

وزن شروع 73😔.   وزن هدف 63🥰
سلام عریزان فست با600تموم کردم ساناز عزیزم من احتمالا فردا یا پس فردا پریود میشم میگم و ...

نوش جونت با اراده جونم. منم هله هوله خورم 🫣🫣

اشکال نداره بمونه هفته بعد وزن کن که بیشترم غافلگیر بشی با عدد روی ترازو

2706