2752
2734

مچ مستر

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چجوریع 

حالت جورچینه من ۴ ساله دارم بازی میکنم شدیدا بهش وابستم😁

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
چه طوری نقد میشه  کمی توضیح میدی

منم خودم زیاد اطلاعی ندارم ولی واقعا همچین چیزی هس خودم دارم انجامش میدم و میخوام به زودی نقدش کنم 

تو تلگرام یه ربات هس ک عکس یه سکه میاره باید بزنی رو همون سکه ک بتونی سکه جمع کنی بعد نقدش کنی دو تا راه داره هم میتونی بفروشی هم میتونی خودت نقدش کنی ک من میخواستم بفروشم ک یکی بهم گف نفروش خودت میتونی نمیدونم به دلار کنی و کلی ارزش داره این چیزا ولی واقعی هس چون همسایمون ۲ میلیون دراورد ازش رف براش لباس این چیزا خرید.....