2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فکر اقتصادی خوبی داری 😐😂 ولی این هم در نظر بگیرید چجوری می خوای پول بیمه این همه فراری رو بدی 🤣

فوری ابشون میکنم

😊😁😁😁

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2731
آذوقه مادی😂  آذوقه خوراکی  آذوقه پوشاک  چقد جمع بندیم خوبه😂

بقول مدیری: شیاد 🤣🤣🤣

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
فک کن هستیم 🤣🙌🏻

اول باید سراغ چیز های اساسی بریم 😂

ماشین که گفتم 

منزل هم دارم

موتور 

ماکارانی 

موبایلمو ارتقا میدم 😂

چیز زیادی نمیشه با اول اسم من گرفت 🤦😂

بقیشم اموال منقول و غیر منقول میگیرم 😂

با ن چیزی یادم نمیاد

نون بخر 

نون خوشمزه اس🤣🤣🤣🤣

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
2706