2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن بابا بخری گرونتر میشه البته اگه منظورت کوچیکاست که اره ولی اونا هم حجمشون کمتره و هم اینکه خیلی خو ...

دختره همکارم یکبار اورد به زور تعارف کرد داد بهم 😑لامصب اینقدر فلفل زد توش مجبوری خوردم

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
2731
دختره همکارم یکبار اورد به زور تعارف کرد داد بهم 😑لامصب اینقدر فلفل زد توش مجبوری خوردم

من زیاد فلفل نمیزنم فقط سس فراوون میزنم🤣

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
سالاد ماکارونیم نخوردم تا حالا طرز تهیشم بلد نیستم یکی بگ ببینم چطوریه

عین الویه س فقط تخم مرغ نداره به جای سیب زمینی هم ماکارونی شکلی داره

🐉🔵هرکی لایک کنه خره 🔵🐉🔵جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔵🐉

لازم نیست همه موادش کامل باشه که عزیزم 

بجای کالباس مرغ آبپز کن با سیب زمینی آب پز و ماکارونی سس بزن تموم 

اصلا مرغم نزن ماکارونی و سیب زمینی آبپز سس و آبلیمو بزن باور کن خوشمزه میشه

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
من زیاد فلفل نمیزنم فقط سس فراوون میزنم🤣

این‌چیزا نمیخورم سس دارن. خدای دخترا همش خرت پرت میخورن😵‍💫😵‍💫۳تا دختر تو دفتر خدماتی دارم هستن همش درحال ترشک و جیپس پفک خوردن.جالب این امروز ترشک خورد دیدم دوغ ابعلی خورد گفتم ففط بالا نیاری 

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
سس ذرت  کارارونی مرغ یا کالباس خیارشور  زیاد میشه

کدوم   شهری؟  ما یه  ظرف   نیم کیلوییش رو  میدیم  ۴۰ تومن.  

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
این‌چیزا نمیخورم سس دارن. خدای دخترا همش خرت پرت میخورن😵‍💫😵‍💫۳تا دختر تو دفتر خدماتی دارم هستن ه ...

وای ترشی و شوری خیلی ترکیب باحالی میشن فقط خطر اسهال هست😂😂

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
وای ترشی و شوری خیلی ترکیب باحالی میشن فقط خطر اسهال هست😂😂

فک کمم هرچی‌حقوق میگیره میخوره.گفتم بهش دیگه گصف حقوقت باید بدم بهت نصفش جمع کنم اخر سال بدگ

2706