2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آبجی خوبم چقدر خوبه توی این سایت از هوس غذایی نگیم به هر طریق.

می دونی چرا خواهر خودم.

چون مثلا مایه ی اصلی سالاد ماکارونی مثل سس مایونز برای خیلی از مادرای باردار بد هست حتی بدون تخم مرغشم چون سبب عفونت باکتریایی یا قارچی می شه.

چون توی فروشگاه ها و عمده فروشی ها سس مایونز رو بد نگهداری می کنند تا برسه به مصرف کننده.

و اینا توی این ۹ ماه باید به هیلی از هوس هاشون نه بگن.حالا اومدی یک خانم شکمو توی سایت اینو بخونه.

آبجی خودم جوری توی بارداریش شکمو بود.شب بهش زنگ زدن بهش گفتن ببین خاله ت پلو مرغ خورده استخون مرغ رفته گلوش امروز بردن جراحی ش کردن و گلوشو پاره کردن استخونو در بیارن..حالا هر که بود چند ماه لب به پلو مرغ نمی زد از درد گلوی خاله ش و.. ..اما آبجی من ساعت ۹ اینا که بهش گفتن همون لحظه بچه ش هوس می کنه..پا می شه می ره پلو مرغ می پزه سریع..پسرش می گفت اول گفت وااای دلم پلو نرغ کشیده...باید برم درست کنم.پسرش می گفت فکر کردیم شوخی می کنه ولی دیدبم پاشد رفت پخت با چه اشتهایی خورد و خورد..ما تا چند ماه از درد خاله از پلو مرغ اذیت می شدیم حتی اسمش می شنیدیم گریه مون می گرفت بخاطر گلوی خاله مون..😥🥺😥

حتی الانم بچه ش دنیا اومده خیلی شکمو هست..بچه از توی شکم مادرش شکمو بود ماشالا..

خیلی بهتره توی این سایت از هوس های غذایی مون نگیم و این که چی داریم غذا و چی می خوایم بخوریم.. به احترام مادرای این سایت چون اکثر مادرا اینجان و ممکنه اون غذاها براشون بد باشه و بسیار اذیت بشن و نتونند بخورند توی اون دوران بسیار حساس.

آبجی خوبمی.اینو کلی گفتم.قصد سرزنش نداشتم‌خدا کنه این جا رعایت کنیم.

نون کسی جز تو نمی‌سازه به من امام حسین

یه کاری می‌کنم همه فقط بگم امام حیسن

خود تو هم دوست داری اینجوری تو رو صدا کنن

فدای تو برادر امام حسن امام حسین

زنده‌م با روضه و حرم

شاه بی غسل و کفنم امام حسین؛...

حسین جانم...

می رفتی از خیمه خیلی گرسنت بود، چیزی نمی گفتی با این که تشنت بود

معلومه از حال و روزم پریشونم من بیشتر از اینا زنده نمی مونم!

این ساعتِ آخر، چشمای بارونی، خوب آرومم کرده، پیراهنِ خونی…

مگه زینب، میشه یادش، نباشه سفر پر غم اون سال و…

بگو یک روز، بگو یک شب، مگه میشه فراموش کنه گودالو

حسین جانم حسین جانم حسین جانم حسین جانم حسین جانم

می دیدم از بالا، پایینِ گودالی، از بس زمین خوردی، زخمی و بی حالی…

می رفتی از خیمه خیلی گرسنت بود، چیزی نمی گفتی با این که تشنت بود

لب دشنه لب تشنه شنیدم که جوابت رو سنان داده

شنیدم نه خودم دیدم چقد نیزه به حلقوم تو افتاده!!

مگه زینب میشه یادش نباشه سفر پر غم اون سال و…

بگو یک روز بگو یک شب مگه می شه فراموش کنه گودال و!

باد مخالف بود، دور حرم پیچید، چشمایِ نامحرم، حال منو می دید…

دل گیرم از شمرو، خولی که هم دستن، اصلا خبر داری دست منو بستن!

منو بردن اسیری و، اسیری چه بلایی سرم آورده…

دلم خونه از اون بزمی که، لب های تو چوب خیزران خورده

مگه زینب می شه یادش نباشه سفر پر غم اون سال و…

بگو یک روز، بگو یک شب، مگه می شه فراموش کنه گودالو

آبجی..باشه..ناراحت نشو. بهترین الهی باشی.

قربون آبجی خودم.بیداری سحر و نماز شب و آیه ۲ و ۳ سوره طلاق خوندن و عمل کردن روزی رسانه.از جایی که گمان نمی کنی در این برهه ی سخت پر خفقان هر که هر که و نامسئولی و حرام لقمگی و صفرکاری و بدکاری قبل ظهور.

سحرها و بین الطلوعینو از دست نده.تجوید صحیح حروف عربی رو هم یاد بگیر و سحرها با ذکر یا رزاق طلب حاجات کن.ان شاءالله داستان عبدالکریم کفاشو بخون و این که چطور خانه دار شد و ارتباطش با امام دوازدهم و چگونگی ش.بهش توسل کن

حاجت روا باشی و عزتمند و ما هم دعا کنی.

وای مرسی بخدا اگه دستم پول اومد برمیگردونم😍

ان شاءالله بحق حضرت عباس سربلند باشی و گشایش بشه در زندگیت به حدی که دست پرخیر داشته باشی و تنها دغدغه ت بندگی عاشقانه باشه.

الهم عجل لولیک الفرج

سلام عزیزم در مورد رادیولوژی پرسیدی نمیدونم چرا نمیشد اونجا جوابتو بدم پستم نمی‌رفت 

خواستم بگم بهت 

در آمدش خوبه باید زرنگ باشی اگ بری کلینیک ک عالیه سختی کارش متوسطه نمیدونم درست اینو. دو سالم باید طرح بری شغلش نسبت ب اونایی ک تو اتاق عمل میرن تمیز تره ولی خب بنظرم خطرناکه یکم.. دیگه حقوقش خوبه شرایط مهاجرتشم خوبه 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
سلام عزیزم در مورد رادیولوژی پرسیدی نمیدونم چرا نمیشد اونجا جوابتو بدم پستم نمی‌رفت  خواستم بگ ...

یک دنیا ممنون

فقط از تفریح و اینکه تعطیلی دارن یا نه هم میگی💝

یک دنیا ممنون فقط از تفریح و اینکه تعطیلی دارن یا نه هم میگی💝

شیفت دارین خب زیاد مثلا شوهر من شیفت شب داره دیگه توی تعطیلی هام باید بیمارستان برین اینجوری نیست ک تعطیل باشین شیفت شبم زیاد هست ولی در کل خوبه خودشم دوست داره راضیه

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید.