2752
2734
هنوز زود جمع نکن  شاید با دارو امشب دادن حالش بهتر شد  یا هم هفته بعد برید دو روز بگردید ...

نه اصلا وقت جمع کردن ندارم کاوه رو پام خوابه نمیتونم تکون بخورم،ظرف نهارمم نشستم گفتم کاوه استراحت کنه گناه داره بچم

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عی واااای فداش بشم قربونش 

خیلی ورم نداره چشاش 

چهره شم چیزی نشده که 

افسانه چرا ینقدر خوشگلللللههههههه 

😍😍😍😍😍😍😍🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿هزار الله اکبر ماشالله ماشالله ماشالله تورو خدا اسپند دود کن 

حساسیته فصلی یا به چیزی حساسیت داده هیچیش نیست 

منتظر تو‌نشدم‌خودم‌ماچش کردم از روی عکس

خوب کردی الان استراحت کاوه مهم تره

اهوووم دلم هندونه ی گرم میخواد،دیدم کیان ساکته بچه بیچاره نمیتونه نفس بکشه که کاوه بیدارنشه گفتم کیان برو تو کوچه پیش آجی میگه مامان تو بهترین مادرجهانی🤣🤣🤣🤣🤣 

اهوووم دلم هندونه ی گرم میخواد،دیدم کیان ساکته بچه بیچاره نمیتونه نفس بکشه که کاوه بیدارنشه گفتم کیا ...

😂😂😂😂آجی کیه دوستشه 

بچه ها هوا گرم میشه نمیشه خونه نگهشون داشت

عی واااای فداش بشم قربونش  خیلی ورم نداره چشاش  چهره شم چیزی نشده که  افسانه چرا ی ...

تو عکس یکم بهتره دلم برا صورت دیروزش تنگ شد🥺🥺🥺🥺 حالا من الان موقع کاوه خوبم موقع کیان دیوونه میشدم الانم تا کیان یه جوش میزنم قشنگ اون لحظه حس میکنم بدنم خالی کرده،دکتر به زور دماسنج گذاشت دماشو بگیره نمیذاشت میخواست دستگاه رو ازدکتر بگیره🤣🤣🤣🤣🤣 خواهرشوهرم میگه شبیه مهدی هست ازهمه ی نوه ها خوشگل تره.  از نزدیک ببینی یه طوریه انگار چشاش داره بسته میشه،بنظرت عفونت داره؟ دورت بگردم.😘😘😘😘😘😘😘راستی زردزخم کنار بینیش هم ۸۰درصد خوب شد.

تو عکس یکم بهتره دلم برا صورت دیروزش تنگ شد🥺🥺🥺🥺 حالا من الان موقع کاوه خوبم موقع کیان دیوونه میش ...

خیلی خوشگللله دلم رفت براااششش🧿🧿🧿

نه فک نمیکنم عفونت داشته باشهذتب می‌کرد عفونت نداره 

به نظر من حساسیته 

حالش خوبه حساسیت به چیزی پیدا کرده 

نیش حشره غذایی خوراکی چیزی 

الهی فداش شم 

آزمایش که داد جوابش بیاد خیالت راحت‌تر میشه

😂😂😂😂آجی کیه دوستشه  بچه ها هوا گرم میشه نمیشه خونه نگهشون داشت

دختر عمش باز صد رحمت به دخترعمه اش پسرعموهاش یکی که گاگوله یکی دیگه هم مثل چی از مادرش میترسه وقتی مادرش نیست یواشکی با کیان حرف میزنه وقتی هست نگاشم نمیکنه بچم رو دوگانه کردن. میخوام چرتکه وباشگاه هم ثبت نامش کنم کیان خیلی پر انرژی ودوست داره یاد بگیره تو کلاس هی دوس داره اول بشه بازی کردن اول شد یه ژستی گرفت طرف تو المپیک اونطوری ژشت نمیگیره🤣🤣🤣🤣🤣

دختر عمش باز صد رحمت به دخترعمه اش پسرعموهاش یکی که گاگوله یکی دیگه هم مثل چی از مادرش میترسه وقتی م ...

چرتکه خیلی خوبه حتما ببر اول که بره خیلی راحت میشی 

باز خوب دختر عمه اش هست خیالت راحته 

الهی کیان😂

پسر عموهاشم که کشیدن به خونواده هاشون 

ایشالله زودتر از اونجا برید

خیلی خوشگللله دلم رفت براااششش🧿🧿🧿 نه فک نمیکنم عفونت داشته باشهذتب می‌کرد عفونت نداره  به ...

به مهدی میگن کاوه شبیته انقد ذوق میکنه میگه منم بچه بودم دخترا زیاد نگام میکردن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 حقش اسید نیست؟؟؟؟؟ 

اگه خوب شه سعی میکنم دیگه کلاس نبرمش بذارمش پیش مهدی.چشات خوشگله ساراجونم😘😘😘😘😘

چرتکه خیلی خوبه حتما ببر اول که بره خیلی راحت میشی  باز خوب دختر عمه اش هست خیالت راحته  ...

آره همه میگن خیلی برا ریاضی خوبه. آره اوناهم ببینن خواهرشوهرم به بچه های من توجه میکنه رواننننی میشن کلا بامن چپن بهم ثابت شده.حتی شوهر خواهرشوهرم با کیان خوبه بابچه های اوناخوب نیست.ساراباید برم کم کم مهدی زنگ زده میگه بریم جواب رو بگیریم غروبا ترافیکه زودتر راه بیفتیم