2733
2734
واقعااااااا؟!!!! چه مناسب  ولی کتاب های سنگینی رو میخونیاااا

دقیقا من مخم رگ به رگ شد حس میکنم ترانه ازونایی که میتونه تو بحثای خفن شرکت کنه چندباری از پستاش این برداشتوکردم

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

اون کوچیک کوچیکه ها 

اره ده تا ۱۵ تومن چندتا دیگه اش تو عکس نیست.

نه خیلی سنگین نیست😁

اون دوری از گناهه داره میگه چجوری درک کنیم چرا گناه نکنیم خدا چرا همش دستور میده بکن نکن و اگر گوش ندیم گناه کردیم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣چند روز پیش داشتم از موهاش تعریف میکردم نازش میکردم دم گوشش گفتم کیان تو موهات ازینا ق ...

کتابخونه عمومی یا فرهنگسرای نزدیک خونتون کلاس قصه گویی میذاره مخصوصا تابستون

میگم که این بچه خیلی فن بیان داره ... البته مهرماهی هم هست دیگه نور علی نور😁😍

دیدی عکسی که خریدم گذاشتم جنسش ابرو بادی  شلوارک دامنه

سآرا جون دمت گرم ازینا میپوشی 

من فقط دامنشو میپوشم 😁 یه دامن شلوارک گرفتم شبیه همینه 

هنوز نتونستم با خودم کنار بیام کراپ بخرم یا لباس بالای ناف بپوشم ... 

یه کتاب دیگه هست یادم رفت توعکس بذارمش 

صراحت تمام عیار. برای افرادی ک میخوان هم رک باشن هم نه خودشون آسیب ببین و نه دیگران اونو همسرم برای خودش خرید

کتابخونه عمومی یا فرهنگسرای نزدیک خونتون کلاس قصه گویی میذاره مخصوصا تابستون میگم که این بچه خیلی ف ...

😁😁😁

آره یه کانون نزدیکمون هست باید برم بپرسم ولی کتابخونه نزدیکمون برا کنکوریاست ولی الان دیگه ماشین هست همسرم میتونه ببرتش جای دیگه.توهم مهرماهی بودی درستهه؟ 

یه کتاب دیگه هست یادم رفت توعکس بذارمش  صراحت تمام عیار. برای افرادی ک میخوان هم رک باشن هم نه ...

بنظر کتاب جالبی باشه.ذهنم کلی پول لازم داره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

بچه ها کتاب چگونه کمالگرا نباشیم رو خوندین؟اگه خوندین براتون مفید بودبهتون کمکی شد؟

سسلام عزیزم همسرم و خواهرم خوندن و روی ارامش رو دیدن چون جفتی کمالگرا هستن... الان بعد از اون کتاب عالی شدن...

ولی تو نباید میخندیدی انتظار داشتم آفتابه اسید رو پیشنهاد بدی😁

🤣🤣🤣🤣🤣 نه میگفت شوهرش کامل هست😁😁😁😁اونطوری ناقص میشد 😏🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2706