2752
2734
هووووف دیشب گیج شده بودم یهو تو تاریکی با دوربین عقب از خودم عکس مینداختم که مثلا من خواب هستم صبح م ...

😂😂😂😂عزیزم 

چقدر زیبا مینویسی 

قلمتدعالیهذاونقدر خوب تعریف میکنی دوست دارم همش بگی من بخونم 

نه مال من زیاد باریک‌ نبود زیاد گنده هم نبود اصلا اندازه اش تغییر نکرد انجرافش درست شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خداییش خوش مزه شد همسر من رو غذا حساسه ولی گقت خوشمزه است

هوووووف اینو به مهدی بگم بال درمیاره اصلا روغن خوشش نمیاد ترانه برام خیلی جالب شد هروقت تونستی عکس بفرست.ماهی آب پز بو نمیده؟ کباب رو آتیش یعنی ضرر داره یا بخاطر خاصیتش گفت آب پز؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2731
😂😂😂😂عزیزم  چقدر زیبا مینویسی  قلمتدعالیهذاونقدر خوب تعریف میکنی دوست دارم همش بگی من ...

فدات سارایی😍😍😍😍

برا من یه دکتر گفت انحرافش ۳۰درصد میمونه...پیش این دکتر که رفتم گفت خدانیستم معجزه کنم ولی تلاشمو میکنم... برا من غوز داشت...شکستگی قدیمی....انحراف....خلاصه با ابهت بود 

برا چی اینجور شده؟

نمیدونم دکتر گفت میشه اینجوری اگه زیاد سوهان باید کشید 

اما من نرفتم ترسیدم 

گفت هزینه اش تو مطب رایگانه 

اما بخوای بیهوش شی باید هزینه بیمارییتانو بدی که موند هنوز حامد میگی معلوم نیست نمیبره😂

کیان عین خودته جذاب دلنشین ناز بامزه

ماشالله هزار ماشالله چه بزرگ شده کیان  چقدر پسرات جذابنو خوشگل  چه عاشق اینم پسربچه داشت ...

فدات،اون روزی رفتن آرایشگاه گل کاشتن موهاشو زیاد کوتاه کرد ولی خب با ژل مل خوب وامیسته خیلی شبیه داداشم شد🥺

ماشالله هزار ماشالله چه بزرگ شده کیان  چقدر پسرات جذابنو خوشگل  چه عاشق اینم پسربچه داشت ...

فدات شم چشاب خوشگل میبینه😍😍😍😍 سارا عکس نوزادیمم هست ببین

فدات،اون روزی رفتن آرایشگاه گل کاشتن موهاشو زیاد کوتاه کرد ولی خب با ژل مل خوب وامیسته خیلی شبیه داد ...

داداشتو ندیدم اگه اینجوری که معلوم جذابه به چشم برادری 

چی شد اون دختره ؟

اما شبیه بچگیای خودته

داداشتو ندیدم اگه اینجوری که معلوم جذابه به چشم برادری  چی شد اون دختره ؟ اما شبیه بچگیای خود ...

آره من وداداشمم شبیه هم هستیم.فعلا که هستن تا بره خواستگاری تابستون. 

2706