2733
2734
سلام ترانه جون‌.نوشتم.از این حالم راضی نیستم دوست ندارم این حالمو

عزیزم من جات بودم به راحتی مهمونی لغو میکردم...

قرار نیست ب خودمون فشار بیاریم...

زنگ بزنید عذرخواهی کنید...بگید ان شاءالله فرصت بهتر متاسفانه امشب شرایط نداریم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سسلام عزیزم...  ما هم خیلی نگران و منتظرت بودیم ... تاپیک قبلی تگت کردیم  این یکی تاپیک ...

سلام عزیزم 

بخاطر شرایطی که داشتم دلم نمیخواست تو سایت بیام

ولی دنبالتون میکردم امروز که اومدم اسم تاپیک رو سرچ کنم دیدم نیست که اینجا رو پیدا کنم گفتم با تاپیک جدید ورود پیدا کنم 😄

اگر هنر نبود حقیقت مرا میکشت...
یهو قاطی کردم از دیروز کلی گریه کردم دلم میخواد ازینجا برم امروز جلو در برادرشوهرمو دیدم دوست داشتم ...

الهی بمیرم برات 

حق داری 

گاهی آدم دلش بد میگیره 

لازم نیست حالتم خوب نشون بدی گاهی قیافه بگیری خوبه 

اونا دعوتتت نمیکنن خودت خودتو جاییی مهمون کن زنگ بزن بگو من دارم برای شام میام 

فدای اشکات شم گریه نکن

2731
الهی بمیرم برات  حق داری  گاهی آدم دلش بد میگیره  لازم نیست حالتم خوب نشون بدی گاه ...

خدانکنه. نه بابا ازین روها ندارم خیر غذاشون رو خوردم... اعصاب زده به پشتم داره میترکه هووووف.گاهی وقتا دوست دارم قید مهدی رو بزنم وبرم حتی

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
عزیزم من جات بودم به راحتی مهمونی لغو میکردم... قرار نیست ب خودمون فشار بیاریم... زنگ بزنید عذرخوا ...

نه نمیشه به راحتی نمیاد این ورا که بشه دعوت کرد میرم حموم گریه میکنم سبک میشم.

نامرد حسود  خدا خیرش نده  آدم دلش آشوب میشه پاییز من برام مهم نیست واقعا  برام ...

انقد فاصله گرفتم که دیگه خودم موندم وخودم...خیلی واضح هست به ظاهر دوست اما درباطن دشمن هستن...

نه نمیشه به راحتی نمیاد این ورا که بشه دعوت کرد میرم حموم گریه میکنم سبک میشم.

عزیزم ... اصلا خودتو سرزنش نکن 

به هر حال تو دوران شیردهی هستی و هورمونات بالا و پایین میشه 

بعلاوه مشکلات عادی زندگی طبیعیه ادم خسته و غمگین بشه...

دعا میکنم زود دلت آروم بشه

پاییز  فکر کردم چی شدهههه بیا بغلممممم  عزیزم همین چند روز پیش من بخاطر پیش قاعدگی دعوا ...

شرایط بدی بود حتی دوست ندارم مهدی رو هم ببینم دیشب بهش گفتم یه روزی ترکت میکنم خیلی حالم بده چندماهه دارم تحمل میکنم کاوه وکیان بزرگ شن میرم به جهنم عشق

پاییزجون ،اینکه ما گاهی حالمون خوب نیست عادیه . ریشه اش یا به خاطر اتفاقات محیط اطرافه یا به خاطر ت ...

من آدمی نیست چیزیو بریزم تو خودم همین که میریزم تو خودم اینطور میشم....این مدت خیلی تارموهام سفیده...

شرایط بدی بود حتی دوست ندارم مهدی رو هم ببینم دیشب بهش گفتم یه روزی ترکت میکنم خیلی حالم بده چندماهه ...

پایبز من گیج شدممم😢😢😢

الان چه ربطی داره به همسرت

من میدونم گاهی آدم اینجوری میشه

خودم بشم تعجب نمیکنم

اما تو که اینجوری نبودی

مهمونت میشه بگی کیه؟!!

انقد فاصله گرفتم که دیگه خودم موندم وخودم...خیلی واضح هست به ظاهر دوست اما درباطن دشمن هستن...

خدا به دل آدما نگاه میکنه 

من که واقعا برام مهم نیست 

فقط سوال تو ذهنم بود که جواب همه ی شما دقیقا با نظر خواهرم یکی بود

واقعا دنیا چقدر جای بدی شده

اونوقت من چند روزه غصه میخورم که داداشم و اون دختر گناه دارن چیکار کنم بهم برسن

خوب کاری میکنی

2706