2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه ادم با خواهرشم تعارف داره؟اگه اذیت میشی هردفعه میخواد بیاد یه بهونه بیار خودش میفهمه کمتر میاد

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

خواهر منم خیلی خره. اونروز ۲۲کیلو سبزی خورشتی داشتم پاک میکردم نشست بغل ۳ ساعت فک زد ولی یه ذره هم کمکم پاک نکرد🥲

اگه از من خوشت نمیاد خب ب جهندم😜منم از تو خوشم نمیاد😐✋🏻خاک توسرت بی سلیقت کنم 😐🙄
چندین بار بهش گفتم خودشو میزنه به اون راه

اوووو معذرت میخوام ولی اون یه حمال میخواد توام بشین کاری نکن خودتو با بچهات مشغول کن

همسایم سرزد نزدم لبخند..لول کردم نفسم تنگ تر شد...گفت اوکیی؟ گفتم خستم!
مگه ادم با خواهرشم تعارف داره؟اگه اذیت میشی هردفعه میخواد بیاد یه بهونه بیار خودش میفهمه کمتر میاد

خودم دعوتش کردم 

گله میکرد از تنهایی

منم دعوتش کردم

الان بدنم کوفتگی گرفته

خاله منم اینجوری بود بهش گف گوش نکرد کار داد نکرد ،مامانم خونش کار نکرد مام نکردیم الان با کلی زور و اخ اخ اه پامیشه مامانمم همین کارو میکنه😐 خیلی پروعه واقعا هم جون تره هم هیچ کاری تو روز نمیکنه کلا هم میکه خستم بعد خونشم کثیفه مامانه من هم کار بیرون هم خونه داره خونش برف میزنه

(مام کمک میکنیم درباره خوده مادرم دارم میگم: تازه با مادرم یکجا هم نیستیم)