2733
2734
عنوان

میخوام برم برای مشاوره طلاق چی بپوشم ؟میشه کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 86 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دمت گرم 

تو این مدت که نبود و گفت نمیخوامت انقدر لاغر شدم . ولی میخوام همه جا عالی باشم . تا فکر نکنه بخاطرش جون میدم . بزاره بره ولی بفهمه کی رو هز دست داد

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔

متعارف باشد شاید همونجا نیمه گمشده ات پیدات کنه از خدا چی پنهانه

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2731

بستگی به چهره ات داره چ مدل مویی بهت بیاد فر یا صاف

اگر صورتت کشیده اس صاف اگر گرد و پر هست صورتت فر 

ارایش هم یه ارایش نود کن 

عطر یادت نره اگ پول داری برو ی عطر بخر گرون و خوش بو 

لباس هم نمیدونم چی داری ک بگم کدوم بپوشی 

اکسسوری یادت نره 

ناخن هات هم خوشگل کن 

اتفاقا دارم میمیرم از دوریش.  ولی نمیخوام به روش بیارم . میخوام عالی باشم همین اوت منو نخواست

به نظرم من جای تو بودم ی ارایشگاه میرفتم میگفتم ی ارایش ریز شیک برام بزنه روزانه و موهامم ی مدل خوشگل رسمی بزنه تیپمم میزدم ی عطر تلخم چفتش میرفتم

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
بستگی به چهره ات داره چ مدل مویی بهت بیاد فر یا صاف اگر صورتت کشیده اس صاف اگر گرد و پر هست صورتت ف ...

هر دوش میاد . آره الان میرم میخرم . کیفم میخرم امروز . ناخنم چه لاکی بگیرم بنظرت . قرمز یا سفید؟؟؟

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
به نظرم من جای تو بودم ی ارایشگاه میرفتم میگفتم ی ارایش ریز شیک برام بزنه روزانه و موهامم ی مدل خوشگ ...

اره عشقم وقت گرفتم میرم 

عزیزم شما یه بار عکس نزاشته بودی چشات رنگی بود ؟یا من اشتباه با کاربر دیگه گرفتم؟

نه گلم . من کلا چشم ابروم مشکیه

اره عشقم وقت گرفتم میرم 

اره خفن برو مغرور سر بالا انگار خوشحالی از رفتنت گوشیتو بگیر در گوشت با یکی از دوستاتم حرف بزن شوخی مسخره اونجام دیدیش اصلا نگاش نکرد سرد نشون بده خودتو میسوزه برمیگرده

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️