2733
2734

سلام اول از همه بگم اقا هستم 

بعدش ما باهم سه سالی دبیرستان هم کلاس و رفیق بودیم تقریبا

نه اینکه دوستای فاب یا جون جونی که 24 پیش هم باشیم

دبیرستانم که تموم شد یک وقتایی در حد پیام تو مجازی و اینا حال احوال هم میپرسیدیم 

خلاصه الان ایشون میخوان ازدواج کنن، و ازمن خواستن یک تومن پول بهشون قرض بدم یعنی پیام دادن و گفته بهت برمیگردونم دستم خالیه برای مراسم و فلان، حالا نمیدونم این یک تومن چه دردی دوا میکنه ولی حسم میگه که این پولو برنمیگردونه، منم دیگه روم نمیشه بگم پول بده به عنوان کادو عروسی باید حسابش کنم بره، ولی از اونجایی که نمیخوام برم عروسیش در کل شما بودید چیکار میکردید

یه تومن پولی نیست که شما دنبال حساب کتاب درموردش و درگیر فکر کردن باشید.

من بودم پنج میزدم میگفتم هروقت داشتی بده داداش نداشتیم فداسرت هدیه عروسیت

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اتفاقا لنگ میمونه

اگه شرایط دارید بقول خودتون ی تومن پولی نیس بفرستید و بگید هدیه عروسیت 

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
یه تومن پولی نیست که شما دنبال حساب کتاب درموردش و درگیر فکر کردن باشید. من بودم پنج میزدم میگفتم ه ...

بحث این یک تومن ها نیست 

بحث سر اینه که هر موقع کارش گیر هست یاد من میوفته

تو پولداری خب این شاید نباشع

نمیدونم والا وضعیت جیبشونو نگفتن

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
یه تومن پولی نیست که شما دنبال حساب کتاب درموردش و درگیر فکر کردن باشید. من بودم پنج میزدم میگفتم ه ...

عزیزم تو این شرایط همه گرفتارن.درسته یه تومن پولی نیست ولی الان خیلیا قسط و وام دارن رو همون یه تومن هم حساب میکنن