2733
2734
عنوان

حاجت محالتون رو با چی گرفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 55 پست
چهل روز شاید بیشتر ایه انه علی رجعه لقادر 41 بار

عزیزم فقط همینو برای حاجت روایی خوندید یا ادامه داره 

چون برای پیدا کردن اینو چیزی میخونم ولی حاجت روایی رو الان دیدم

الهی به امید تو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ریا نباشه بله اگر خدا قبول کنه توی پاسخ یکی از خانما الان گفتم توی همین تاپیک برید ببینید در مورد ن ...

مشکل من بیماری پسرم هست که دکترا میگن تا آخر عمر باهاش هست و هیچ جوره خوب شدنی نیست. آرزوی من شفای پسرم هست

نمیخوام امید واهی به خودم بدم ولی ناامیدم نمیخوام باشم.

حاجت شما در این حد محال بود؟

در حد معجزه؟

عزیزم فقط همینو برای حاجت روایی خوندید یا ادامه داره  چون برای پیدا کردن اینو چیزی میخونم و ...

براب حاجت محالم استخدام شدن خوندم در صورتیکه محال بود چون پارتی نداشتم و منو رد کرده بودن دعای مقاتل و زیارت رفتن کربلا و امام رضا و برای بیماری خواهرم که دکترا جواب کرده بودن ختم سوره توحید جواب گرفتم ولی برای شما همون ایه جوابه با تمرکز

مشکل من بیماری پسرم هست که دکترا میگن تا آخر عمر باهاش هست و هیچ جوره خوب شدنی نیست. آرزوی من شفای پ ...

چند بار نوشتم پاک . دوباره مینویسم ختم سوره توحید با تمرکز گوگل کن موکل سوره توحید سخته من برای خواهرم خوندم میگفتن سرطان ریه ولی بعد ختم گفت اشتباه بوده سله و با دارو خوب شد خدا روشکر

ببخشید شما اهل نماز و روزه هم بودین؟ من خیلی دعا میکنم الان ۵ ساله ولی نماز رو واقعا در توانم نیست

چطور میشه همه کار کرد ساعت ها سر موبایل باشیم. کلی وقت برا فیلم و سریال و ... داشته باشیم. کلی جلو اینه اماده شیم بریم بیرون و دانشگاه و سرکار و ...

بعد تو بیست چهار ساعت ۲۰ دقیقه نمیشه وقت رو ب فرمان خدای بزرگ جلوش بایستیم و شکرگذادش باشیم.

بعضی میگن ما جور دیگه شکرگذاری میکنیم . ب فقیرا کمک میکنیم . کارخیر میکنیم

ولی خدا گفته من اینطوری میخوام .

اول نماز بعد بقیه چیزا

چطور میشه همه کار کرد ساعت ها سر موبایل باشیم. کلی وقت برا فیلم و سریال و ... داشته باشیم. کلی جلو ا ...

نه من مشکلم وقت گذاشتن برای نماز نیست. مشکل من وسواس فکری هست. چون بچه کوچیک دارم به تمیز بودن خونه مطمئن نیستم. از طرفی وقتی در حال نمازم بچه ام میاد سمتم احساس میکنم نجس شدم و هزاران مشکل دیگه دارم

وگرنه اتفاقا این کارایی که شما میگید رو من هیچ کدوم رو انجام نمیدم و صبح تا شب توی خونه ام و در و دیوار رو نگاه میکنم . همیشه هم موقه اذان صبح بیدارم. ولی خب میگم بخاطر وسواس فکری هروقت نماز میخونم به شدت بداخلاق و تندخو میشم

خب خواهرت علائم این بیماری رو داشت؟ بعدش کلا علائم هم از بین رفت؟

بله نه فردای ختم یه دکتر دیگه تشخیص سل دا دارو داد تبش قطع شد الانم خدا رو شکر خوبه یه دکتر نبر چندتا ببر دارو اسماتیو خارجی از دبی برای ذهن بچه هست خواهر شوهر دو ساله دنبالشه فیکش گیرش میاد

2706