2752
2734
عنوان

حاجت محالتون رو با چی گرفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 55 پست
اسماتیو؟ مرسی عزیزم. میگردم پیداکنم

مواظب باش فیکش گیر نیاد. برای مشکلات ذهنی کودکان خوبه و کمک میکنه سلول مغزی ساخته بشه چند خریدیم گرون بعد فهمیدیم یه داروی دیگه هست برچسبش عوض کردن ایران نیست.همقبل 5 سالگی عالیه الباه اون فیکام بی تاثیر نبود میبرتش مدرسه عادی کلاس دومه ولی مشکلش حل نشده کمتر شده . دکتر خوارزمی تهران هم میگن خوبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اسم دارو شک کردم باید حتما دکتر تایید کنه بدون اجازه دکتر نده انشالله حوشبختیشو ببینی    

مرسی عزیزم

فقط ختم سوره توحید رو من سرچ کردم. چهل روز نیست هفت روزه هست. و نوشته برای محبت و ازدواج . برای شفا ننوشته بود. البته مهم نیت هست

ایشالا بچه ی خواهر شما هم شفا بگیره.

اره بنده خدا اونقدر برد دعانویس و دکتر کم اورده بود الان اون شرایط نداره ولی بازم متفاوته دوسش دارم انشالله فرزند شما هم دار. شو پیدا کنی یه دکتر نبر چندتا ببر ماکارونی سردی نده پاشو گرم نگه دار

اره بنده خدا اونقدر برد دعانویس و دکتر کم اورده بود الان اون شرایط نداره ولی بازم متفاوته دوسش دارم ...

ممنون وقت گذاشتی عزیزم.

ایشالا که برای بچه هامون هم مثل خواهر شما تشخیص اشتباه بوده باشه و بزودی شفای کامل بگیرن