2733
2734

مرخصی نمیتونم بگیرم باید شرکت باشم، ولی یه حالت نا اروم و بی قراری دارم، اعصاب اینجا بودنو ندارم، کلافه ام؛ نمیدونم  چمه؟  اینجور وقتا چکار میکنید؟ سرم خلوته ازونور ذهنم مشغوله

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

هیچی 

انقدر سرم شلوغ هست که یک ثانیه نمیتونم فکر کنم به این چیزا 

با اون حسه میسازم و بهش اهمیت نمیدم

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

پاشو تو محوطه قدم بزن من باشم ی قهوه یا چای میخورم با شکلات میزارم تو دهنم یکم هوای تازه خوبه شاید نزدیک ماهانه باشی؟

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫

برو دست و صورتت آب بزن یا نمازخونه اگه دارید چند دقیقه ای برو دراز بکش و ریلکس کن من برام یه بار شرایط بدی پیش اومد رفتم توی حیاط قسمت پارکینگ ماشین ها که کسی نباشه گریه کردم قشنگ سبک شدم 

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن