2752
2734
عنوان

روز معلم .لطفا نظرتونو بفرمائید

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 59 پست
ما تو شهر کوچیکیم هیچ وقت پول جمع نمیکنن

پس بفرمایید به عنوان هدیه ده تا صلوات به شما هدیه کنند 

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!

خدا خیرت بده که به فکر خانواده هایی 

معلم دخترمن هم گفته بچه ها هیچی نیارید ولی از اون طرف بچه ها رو مجبور به کلاس خصوصی میکنه و کم کم روزی 2-3ملیون از بچه های کلاسش میگیره برا کلاس خصوصی و هر کسی هم نره این کلاس رو بهش نمره نمیده 

الان هم خانواده ها میگن یه کادوی خوب ببریم تا با بچمون لج نکنه و نمره بده 

خدا نسل شما رو زیاد کنه و نسل امثال معلم دخترمنو برداره از زمین که دل همه رو خون کرده

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خدا پدرتو بیامرزه   تو بعضی مدارس پولای سنگینی رو ب اجبار جمع کردن   چنتا از م ...

چندین مرتبه نماینده کلاس به من زنگ وپیام واینا که پول بده منم از معلم بچم راضی نبودم هزار تومن ندادم

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
2731

اخ دست رو دلم‌نذارین که خونه.کلاس دخترم اینا نفری ۵۰۰ ت کرفتن.۲۷ نفرم‌هستن تو کلاس🥹🥹🥹🥹

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
خدا خیرت بده که به فکر خانواده هایی  معلم دخترمن هم گفته بچه ها هیچی نیارید ولی از اون طرف بچه ...

من گاهی پنج شنبه ها کلاس میذارم تو مدرسه براشون مجانی.

ما که چند روزه پول هدیه رو ب نماینده اولیا پرداخت کردیم.

هم کارت هدیه هم کادو بگیرن.خدا خیرشون بده از عید بفکر بودم روز معلم چ بگیرم.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
نه راستش به نظرم کارتون جالب نیس  اصلا تو این موضوع دخالت نکنین بزارین خود خانواده ها هرطور ما ...

خانواده ها اگ ماییم تو رودر وایسی بچه مونم ک شده جلو دوستا و معلمش ته تهش مجبوریم کادوتهیه کنیم. 

والا ماخودمون ک دانش اموز بودیم یه شاخه گل از حیاط میچیدیم معلم مونم خوشحال میشد حالا میگن سرویس قابلمه بیارین و فلان. ک من یکی نمیتونم. 

و ان شا الله خودم معلم.شدم مثل استارتر رفتارمیکنم. 

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
من گاهی پنج شنبه ها کلاس میذارم تو مدرسه براشون مجانی.

این معلمه تومدرسه فقط چند جلسه کلاس گذاشت اینم اداره اجبار کرده بود و همونم پولی بود

تو خونه خودش کلاس میذاره 

میخواد خصوصی باشه و بتونه ازمون پول بیشتر بگیره برا یک ساعت و نیم 550میگیره اونی که پولداره تکی بچشو میفرسته بعضیا هم گروه 3-4نفره میشن میرن و بعضیا هم که پول ندارن مثل دختر من نمیره و توقع گرفتن نمره هم نخواهد داشت 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

خیلی خوبه منم اگ معلم شدم دوست ندارم کادویی واسم بیارن فقط شیرینی بگیرن واسه بچه ها و جشن بگیریم همین،واسم دعاکن منم از مهر برم سرکار و معلم بشم😭

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚