2752
2734

هر سال میکاره همهمه میر خرابش میکنن و میخورن بچه ها میرن توش و خرابش میکنن 

چ ایه قرانی سوره ای بنویسم بزارم توش ک کی نره فقطططط قرانی میخوام   

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
بنظرم نخوداتون بیشتر از آیه قرآنی ب نگهبان نیاز داره

عزیزم نگهبانی نمیتونیم کسی نیست و از خونه خودمون دوره 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فحش فقط جوابه 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
آیه قرانی مگه از نخود محافظت میکنه؟🤦

اره عزیزم قران خدا درمان همه چیزه 

خب دورش یه پنس بکشید خب 

بعد برید به ننه بابای بچه ها تذکر بدین یکم دعوا و قشقرق راه بندازید ردیف میشه 

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اره عزیزم قران خدا درمان همه چیزه 

خدا که قطعا درمان همه چیزه و‌کتابش قران هم ارامش جسم و روح .ولی توقع محافظت از زمین کشاورزی رو دارید جالبه.فنس بکشید عقلانی تره

حوصله ندارم  
خب دورش یه پنس بکشید خب  بعد برید به ننه بابای بچه ها تذکر بدین یکم دعوا و قشقرق راه بندازید ر ...

عزیزم هزینه پنس نداریم ک 

دعوا فایده نداره برا خودمون شر میشه 

عزیزم هزینه پنس نداریم ک  دعوا فایده نداره برا خودمون شر میشه

درسته حالا قران جوابه من خودم اصلا منکر نیستم ولی مثلا جلو بچه بی عقل نمیتننه بگیره که شما برید تذکر بدین حالا با ملایمت یا گلایگی یا هر چی بعدم دعا کنید که خدا به مادر پدرشون وجدان بده نذارن خراب کنه 

خلاصه عقل و قران باهم جلو ببرید 

اول حرکت بعد توکل

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)