2752
2734
عنوان

بیماری هاری! اونایی که سگ دارن بیان تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 79 پست
میگه اطلاعی ندارم نمیدونم والله قشنگ توضیح نمیده

نگران نباش عزیزم احتمالا سگ چنگش نزده چون اگر اینطوز بود دردش روحس میکرد و ازش دوری میکردبنظرم اما واس اطمینان ببرش دکتر منم مثل شما خیلی ازنزدیک شدن سگ ب بچم میترسم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شما نظر خواستی منم نظرمو گفتم عزیزم من نگرانم انرژی من تو اتفاقات تاثیری نداره گلم پاشو بچه رو ببر ...

نه کلا باتوجه به تاپیکات گفتم از صدنفر پرسیدم و دست رو‌دست نزاشتم و بیدار موندم که ۷صبح ببرمش اما در کل اینطور مواقع همدلی کردن کار خوبیه باعث میشه انرژیش تو‌زندگیت برگرده و در موارد اینچنینی همدل واست پیدا شه!

2731
نگران نباش عزیزم احتمالا سگ چنگش نزده چون اگر اینطوز بود دردش روحس میکرد و ازش دوری میکردبنظرم اما و ...

من خودم عاشق حیونام اما تو خونه فقط پرنده دارم ب دلیل مریضیا سگ و گربه نگه نمیدارم چند روز پیشم یه گربه چنگم زد رفتم کزاز و هاری زدم امشبم ک پسرم اینطوری شد

چون تو‌اکسپلورم ک همش راجع ب حیوناست  دیدم یه پسره هاری گرفته وسواس فکری گرفتم

نه کلا باتوجه به تاپیکات گفتم از صدنفر پرسیدم و دست رو‌دست نزاشتم و بیدار موندم که ۷صبح ببرمش اما در ...

متاسفانه من تو زندگیم شکست بدی خوردم و این ی مسئله شخصیه و اصلا رو ارتباطاتم تاثیری نداره

ب واسطه شغلم همیشه بدترین احتمالات رو در نظر میگیرم تا بهترین راه حل هارو داشته باشم و سورپرایز نشم 

قصدم ناراحت کردن شما نبوده 

اما هر زمان ک خطری جون عزیزانتون رو تهدید کرد اگه شده هواپیما اجاره کنید و ب ی درمانگاه برسونید

هیچی ن ارزش استرس شمارو داره ن ب خطر افتادن جون عزیزانتون خدایی نکرده 

انشالله ک بهترینا براتون رقم بخوره ❤️

من خودم عاشق حیونام اما تو خونه فقط پرنده دارم ب دلیل مریضیا سگ و گربه نگه نمیدارم چند روز پیشم یه گ ...

انشالله ک چیزی نیست عزیزم ولی حتما ببرش دکتر تاخیالت راحت بشه فوقش خدای نکردع واکسنشو میزنه دیگه

سریع ببر دکتر براش نهایتا واکسن میزنن 

نگه داری جک و جونور این ریسک هارو داره کاش اصلا باهاشون نمیرفتی یا نمیزاشتی پسرت باهاشون بازی کنه 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
متاسفانه یه شوهر بیشعور دارم که همراهیم نمیکنه بازم ممنونم

متاسفم واقعا 

اما شما قرآن بخون 

نذر کن 

دعا کن 

صلوات بفرست 

برای آرامش خودت  

انشالله چیزی نیست و نذار استرستون رو بچه تون متوجه بشه 

و اینکه خدایی نکرده حتی اگر اتفاق بدی هم افتاده باشه تا ۷۲ ساعت خیالتون راحت فرصت دارید 

پس الان با توکل ب خدا بخوابید