2733
2734

سلام کسی می‌دونه دلیل کمردرد و پا درد و حتی دستامم درد می‌کنه از آرنج تا مچ دست کسی اطلاعی داره کمبود چه ویتامینی ممکنه باشه وقتی می‌شینم ی ده دقیقه دیگ بزور پا میشم یکمم راه میرم پاهام درد میگیره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

معمولا بابت کمبود ویتامین دی هست، کلسیم درد نمیاره اما اگر زود پات پیچ میخوره و استخون ات میشکنه مشکل کلسیم هست، درد بر میگرده به کمبود ویتامین دی 

ی مدت پرل بخور، اگر خوب نشدی برو چکاپ کامل

معمولا بابت کمبود ویتامین دی هست، کلسیم درد نمیاره اما اگر زود پات پیچ میخوره و استخون ات میشکنه مشک ...

همین الآنم صبح شد هنوز نتونسم بخوابم از پا درد اول زانوم بود‌ بدش ساق پام درد شروع شد الآنم از زانوم تا ساق پام درد می‌کنه کمرمم درد می‌کنه بشینم مثلاً سبزی پاک کنم دیگ بزور میتونم پاشم از درد امشب یدونه ویتامین دی خوردم ببینم چجوری میشم نشد برم ازمایش

معمولا بابت کمبود ویتامین دی هست، کلسیم درد نمیاره اما اگر زود پات پیچ میخوره و استخون ات میشکنه مشک ...

.                                                        پرل یعنی چی متوجه نشدم