2752
2734
عنوان

جونم کنده شد تا ۴ کیلو ۴ روز کم کردم ( کاربر۲)

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 37 پست
کیسه صفرا هم پر میشه نیاز به جراحی هست 

اگه سریع لاغرکنه؟😳

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
اگه سریع لاغرکنه؟😳

بله عزیزم

در ضمن کبد هم چرب میشه

چون این اندام ها وقت نمیکنن خودشان رو پاکسازی کنند 

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من خودم یه مدت طولانی شوهرم شب کار بود چه تابستون چه زمستون ساعت ۷ و نیم شام می خورد می رفت سرکار منم عادت کرده بودم همون موقع  شام می خوردم دیگه چیزی نمی خوردم ولی روز همه چی می خوردم 

وزنم همیشه ۵۸ یا ۵۷کیلو بود قدمم ۱۶۵  

ولی الان خیلی وقته روزها میره سرکار شب ساعت ۹ میاد باهم شام می خوردیم از همون موقع من وزنم رفت بالا الان ۶۶ کیلو شدم زودتر شام می خورم شوهرم قهر می کنه میگه صبر نمی کنی من بیام 

الان یه هفته س نهار و حذف کردم باید ۶ کیلو کم کنم 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
بله عزیزم در ضمن کبد هم چرب میشه چون این اندام ها وقت نمیکنن خودشان رو پاکسازی کنند 

مثل اینکه براتون مرتب مهمان بیاد دیگه وقت نکنید خونه رو نظافت کنید یا سطل زباله رو خالی کنید 

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!
2731
میشه بگی چجوری رژیم کتوزنیک گرفتی؟من نه کیلو اضافه وزن دارم میخوام بمیرم .توی یک سال گذشته نه کیلو ا ...

اره عزیزم‌ من از بلوبری رژیم گرفتم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
میشه بگی چجوری رژیم کتوزنیک گرفتی؟من نه کیلو اضافه وزن دارم میخوام بمیرم .توی یک سال گذشته نه کیلو ا ...

خدانکنه عزیزدلم رژیمش خوب بود من خودم درست نمیخورم نمیدونم اصلا این حرفارو که شنیدم هیچی از گلوم پایین نمیره ایشالا توامم به هدفت برسی گلم من از بلوبری گرفتم اگه خواستی بگو ایدیشو برات بفرستم

بفرست‌عزیزم‌اگه میشه.چقدر هزینه کردی؟؟

درخواست دوستی دادم گلم من دویست و خورده ای گرفتم الان تخفیف گذاشتن شده صد و خورده ای