2733
2734
عنوان

چیکار میکنین دندوناتون سفید بشه؟

291 بازدید | 26 پست

جنس دندونام زیاد سفید نیس هرچیم مسواک میزنم انگار ن انگار

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨

اگه راهکاری امتحان کردید جواب داد منم لایک کنید ، البته به جز جوش شیرین و زردچوبه :)

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

یه ظرف بردار توش زرد چوبه و نمک و آبلیمو بریز  غلظت نه کم باشه نه زیاد با مسواک مثل خمیر دندون بزن خیلی خوب سفید می‌کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

عزیزم من سال هاست از ی نوع چوب میزنم ب دندون هام سفید سفید هستن و لبامم رنگ میگیره تقریبا و عفونت کشی داره هیج وقتم دهنم بو نمیگیره اما اسمش نمیدونم چیه خواستین عکسش میفرستم

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
بخاطر اینکه مث دندون من گچیه شوهرم دندوناش صدفیه مسواک هم نزنه برق میزنه هنوز ولی من ن

دقیقا مثل من😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم من سال هاست از ی نوع چوب میزنم ب دندون هام سفید سفید هستن و لبامم رنگ میگیره تقریبا و عفونت کش ...

اسمش سیواکه بفرس لطفا

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
عزیزم من سال هاست از ی نوع چوب میزنم ب دندون هام سفید سفید هستن و لبامم رنگ میگیره تقریبا و عفونت کش ...

اره بفرس عزیزم تو بارداریم میشه استفاده کرد؟

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨

چوب مسواک که عربها هم استفاده میکنن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40