2752
2734
عنوان

شب هایی که شوهرم خونه نیست ..💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 38 پست
خیلی بده 🙁 دلم میخواد پیام بوم بگم صبح که برگشتی بیا دنبالم  ۱ساعتو نیم راهو با اون خستگی بی ...

اگر همیشگی باشه و همو‌دوست داشته باشید نه عادی نمیشه 

خواهرم نزدیک سریال ازدواج کرده تحمل دوری همسرشو نداره 

آدم ها متفاوتند 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مامانم الکی فقط حرف میزنه میگه شوهر چیه خانم ها باهم خوشن جالبه یه دقیقه از خونه و شوهرش دور نمیشه وقتی دور بشه اونقدر به جون شوهرش غر میزنه بیچاره بابام باید حتما بره دنبالش بعدش منو نصیحت میکنه با بچت بیا شهر ما زندگی کن شوهرت راحت بره سرکار ‌. بعضیا فقط حرف میزنن ک همین حرف الکی زندگی مردمو به باد میده من هیجا جز خونه خودم راحت نیستم شبا تنهایی میمونم اما خونه هیچکی نمیرم دلم برای خونم تنگ میشه 

منم مثل تو ام😪 شوهرم هنوز سرکاره خیلی دلم براش تنگ میشه دوست دارم تو خونه باشه حتی اگر باهام حرف ...

چقدر شوهرامون زحمت کشن همشون سرکارن الان😂😑

اون وقتی خسته باشه حوصله خودشم نداره به زور غذا به خوردش میدم😐

خودش خیلی با محبته وای بعد شیفتاش بیهوشه خستست حوصله نداره

💗F in L with A
بابا از خونه پدری لذت ببر.... بیخیال شوهررررر  خودت رو عشق است

دقیقا همین 

به هیشکی نمیتونم بگم دوست ندارم خونه کسی حتی خونه بابام بمونم چون دلم تنگ میشه فکر پیش شوهرم میمونه 

بعد بگی زودی ایراد میگیرن

💗F in L with A
من و شوهرم با هم کارد و پنیر هستیم ولی دلم نمی‌خواد شب جای دیگه ای بخوابم . نمی‌دونم چرا

انشاله حل میشه قشنگ💙

ماهم کم سختی تحمل نکردیم تو این مدت کم زندگیم کلی بدبختی سرمون اومد.

بعدشم شوهرم اصلا عین ماست شده هیچ حسی نداره حتی جاشم جدا میکرد من وارد عمل شدم نذاشتم

بارم ولی دلم تنگه الان 

💗F in L with A
عه افرین چیه بگو ببینم  قربونت بشم خب مهربون😭💙

Fell in love with a    

فداتشم لزیزم فعلا از خونه ماددت اینا لذت ببر 

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن
فک نکنم همه دوست داشته باشن از شوهرشون دور باشن ها طبیعیه این حسایی ک تو داری

صددرصد طبیعیه

ولی خب ن

منمیترسم به یکی بگم حتی دوستای نزدیکم 

حمله میکنن بهم که تو شوهر زلیلی 

خب چیکا کنم

💗F in L with A
منم مث توام شایدم بیشتر من هفت ساله عروسی کردم یک شب بدون شوهرم جایی نموندم یا نرفتم بدون اون هیچ جا ...

به جز شبایی که خودش شیفته اولین باره بعد عروسیم میام پیش مامانم اینا شبو میمونم 

اونم شوهرم گفت برو تنها نمونی حوصلتم سر نره بعدش فردا کلاسم نداری

واقعا دلم میخواست الان کنارم باشه و باهام حرف بزنه 

💗F in L with A
انشاله حل میشه قشنگ💙 ماهم کم سختی تحمل نکردیم تو این مدت کم زندگیم کلی بدبختی سرمون اومد. بعدشم ش ...

آره واقعا زندگی بالا و پایین زیاده داره . شوهر منم مشکلی نداره که جای دیگه ای بخوابه . ما خانما زیاد وابسته ایم 

2706