2752
2734
عنوان

واااای لوله بخاری خونه ام باز بود عکسشو ببینید

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 34 پست

خدا رحم کرده 

خدا رو شکر زود متوجه شدی 

حتما یه صدقه بده عزیزم 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گرمه ؟ ما شهرکردیم انقد سرده بخاری روشنه پتوهم رومون

شنیدم جو زمین عوض شده ایران می خواد بشه جزو کشورهای سردسیر 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
واقعا راست میگن آدم میمیره؟

اره دور از جون چند روز پیش توی بهشت زهرا یه خانواده چهار نفره فکر کنم ، خاک کرده بودند پرسیدم گفتند لوله بخارشوی  کنده شده بود همشون رو گاز گرفته بوده 

خدا رحمتشون کنه 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
آره بابا  شوخی نداره. دور باشه از یه خانواده شش نفره چهار نفر تو خونه خوابیده بودن همه رفتن.

خودم تو بیداری یک بار گازگرفتگی شدم و نمی فهمیدم شیر گاز بازه 

نه حالت خفگی نه زجری، فقط چشم هام می سوخت و سرم سنگین شده بود و آروم آروم داشت خوابم می برد که یک باره همون موقع یک نغر در اتاق باز کرد تمام علائم رفت و بعد اون شخص یک باره دید شیر گاز بازه 

شنیدم جو زمین عوض شده ایران می خواد بشه جزو کشورهای سردسیر 

میگند این یکی از علائم آخرو الزمان هست 

فصل ها جابه جا میشه

این خوبه یا بده؟

برای منی که عاشق هوای سردم عالیه 😂

میگند این یکی از علائم آخرو الزمان هست  فصل ها جابه جا میشه

فکر کنم پارسال بود که زمین شناسان اعلام کردند هسته زمین داره از حرکت می ایسته و گفتند این علامت این هست که چرخش زمین می خواد برعکس بشه 

وقتی چرخش زمین برعکس میشه میگند جو تمام نقاطش عوض میشه 

خودم تو بیداری یک بار گازگرفتگی شدم و نمی فهمیدم شیر گاز بازه  نه حالت خفگی نه زجری، فقط چشم ه ...

خدا رو هزاران هزار بار شکر خیلی رحم کرده بهتون بهمون.

خدا رو هزاران هزار بار شکر خیلی رحم کرده بهتون بهمون.

قربان شما ❤️

البته بارها تا دم مرگ رفتم نمی دونم حکمت خدا چی هست 

یعنی خودم از بس تا دمش رفتم و برگشتم دیگه خسته شدم 

از زندگی نه ها 

از این همه رفت و برگشت 

نمی دونم هشدار هست 

نمی دونم واقعا مرگ غیر واقعیم به خاطر گناه و سنگینی های دیگه نزدیک میشه یک نفر دعای حفظ جون می کنه برمی گردم 

نمی دونم واقعا.... 

2706