2752
2734

نه

ولی من به یه مرد متاهل باحال برخورد کردم میگف فانتزیم اینه چندتا زن داشته باشم😂😭

تازه میگف من انقد خوبم بازیت ندادم خودمم میگم متاهلم

پرام ریخته بود،واسم تولد گرفت😐عکس خانومش و اینارم نشون داد😐بعد دیگه جوابشو ندادم😐

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در حد پیشنهاد سرسری باشه نه

اما اگر گیر بازی دربیاره قطعا با مدرک میگم

چون تجربه ثابت کرده اینجور مردا انقدر پروعن بعدا میرن میگن شما بهشون نخ میدادی ولی اون ردت کرده  

این کاربری دست چند نفر هستش ممنون که تاپیک‌ ها رو مقایسه نمیکنید...
2731

من باشم میگم آبروشم میبرم :) همینقدر بی اعصابم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

نه نگفتم و رو ندادم بهش خودش پشیمون شد

هر چند تو این سایت یه بار یکی از کاربرا بهم گفت اگه چهارچوب داشته باشی همیشه مثل گل پاک می مونی و مثل مادر من که خیلی پاکدامنه 

راستش از حرفش دلم خیلی شکست ان شاءالله روزگار براش پیش بیاره متاهل بشه  بهش چشم داشته باشن

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

برا من پیش اومد نگفتم جرأتشو نداشتم زنش خیلی سلیطه بود ترسیدم از لجش آبروی منو ببره اینور اونور یه چیزی بهم بچسبونه

در حالی که همیشه میگفتم باید به زن طرف گفت و طرفدار این تفکر بودم..

نه،،دنبال دردسر نیستم والا‌.

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//❤در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی❤/////                                        من گذشتم از گذشته ام....دست برداشتم از سرزنش بیخود....از حسرت و افسوس....از این که چرا کنار آدمای اشتباهی روز و شبم رو سر کردم....چرا درگیر احساسات شدم....هر اشتباهی که بوده اون زمان بهترین کاری بوده که می تونستم بکنم....هر حسی بوده اون زمان قوی ترین چیزی بوده که قلبم بهش باور داشته....هر انتخابی که کردم بهترین تصمیمی بوده که می تونستم بگیرم....هر راهی رو که رفتم بهترین راهی بوده که می شده برم....این تجربه ها هستن که بعد ها به ما می فهمونن چی بد بوده و چی خوب....چرا باید اون آدم بی تجربه ی سابق رو بار ها سرزنش کنم....اون منِ سابق طبق آگاهی و تجربه های اون زمان تصمیم گرفته چه اشتباه چه درست مهم نیست مهم اینه تجربه های الان رو نداشته که بخواد سرزنش بشه....باید دست برداشت از قضاوت و سرزنش خودمون در گذشته....گذشته رو بپذیریم با تمام بد و خوبش اگه خوب بود خاطره شد و اگه بد بود درس عبرت.................