2752
2734
عنوان

برا عروسی میخوام اینو بپوشم ( لباس کردی ) + عکسسسش

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 36 پست
خب کجا؟ما اینجور لباسای بلند و فقط برا عروسی میپوشیم

عه جدی اها اخه شاید واسه اینه شهرامون فرق میکنه اگر اینطوریه که میگی واقعن خیلی خوشکله ما این جور لباسارو فقط واسه مهمونی اینا میپوشیم فکر کردم شما هم اینطوریین وگرنه خیلی خوشکله اتفاقن ولی پوشی حتمن برو یه کلاه هم بیر اسمش شده است خیلی بهش میاد کج بزاری رو سرت

مشاور تحصیلی ، برنامه ریز درسی ساعتی و مبحثی در هر پایه ای و رفع اشکالات درسی و آزمون‌گرفتن ، با کمترین قیمت برنامه یک هفته ۵۰ تومن
عه جدی اها اخه شاید واسه اینه شهرامون فرق میکنه اگر اینطوریه که میگی واقعن خیلی خوشکله ما این جور لب ...

عزیزم عکسی چیزی داری از این کلاه؟اتفاقا خیلی دنبال یه چیزیم که سرم کنم

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم عکسی چیزی داری از این کلاه؟اتفاقا خیلی دنبال یه چیزیم که سرم کنم

وایسا پیدا‌کنم میفرسنم عزیزم خیلی به این لباس میاد

مشاور تحصیلی ، برنامه ریز درسی ساعتی و مبحثی در هر پایه ای و رفع اشکالات درسی و آزمون‌گرفتن ، با کمترین قیمت برنامه یک هفته ۵۰ تومن
وایسا پیدا‌کنم میفرسنم عزیزم خیلی به این لباس میاد

مرررسیی منتظرم

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2731
مرررسیی منتظرم

گوگل بنویس کلاه شده کوردی زنانه

گوگل بنویس کلاه شده کوردی زنانه

چه قشششنگههه🥹مرررسییی

چه قشششنگههه🥹مرررسییی

فدات گلم اره بزار توم ولی کج بزار خیلی خوشکل میشه با لباست