2733
2734
عنوان

برا عروسی میخوام اینو بپوشم ( لباس کردی ) + عکسسسش

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

او پارچه اکلیلیه چه جنسیه؟

لمه

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2731
منم میخوااااام چنده از کجا 

رو عکس آیدی پیجشون هست 

من پارچه هارو از خودشون گرفتم و دادم خودشونن بدوزن برام

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

خیلی قشنگه منم ازین لباسا خیلی میپسندم خوشم میاد ولی پیش ما نمیپوشن منم نمیتونم تک باشم بینشون. واقعا صد حیف به لباسای محلی و قبیله های بزرگ. خودم لرم و خیلی لباساشونو دوسدارم

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن

از دیار تورک آزربایجان میگم اون طرح بته جقه هزاران می ارزه به لباسهای مدرن و کلاسیک

مبارکت باشه به خوشی بپوشی

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
سرکه ایی هر له مد ناکفه😍😍انشاالله به دل خوش بیکیته به رو

مرسی قشنگم🥹♥️

دلت خوش باشه انشالله

عاشق گلونی لریم 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!دیگه سایت نمیام خدافظ)
از دیار تورک آزربایجان میگم اون طرح بته جقه هزاران می ارزه به لباسهای مدرن و کلاسیک مبارکت باشه به ...

مرسی عزیزدلممم کامنتت خیلی ارزشمند بود برام

من کوردم، این لباس خیلی خوشکله خیلی تو خوشکل بودنش حرفی نیست ولی تو جای مناسب خودش بنظرم واسه عروسی زیاد خوب نیست ولی چون خودت دوست داری دل خودت مهمتمره

مشاور تحصیلی ، برنامه ریز درسی ساعتی و مبحثی در هر پایه ای و رفع اشکالات درسی و آزمون‌گرفتن ، با کمترین قیمت برنامه یک هفته ۵۰ تومن
مرسی عزیزدلممم کامنتت خیلی ارزشمند بود برام

❤🌹

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
من کوردم، این لباس خیلی خوشکله خیلی تو خوشکل بودنش حرفی نیست ولی تو جای مناسب خودش بنظرم واسه عروسی ...

خب کجا؟ما اینجور لباسای بلند و فقط برا عروسی میپوشیم