2733
2734
عنوان

چرا ازش بدم میاد

157 بازدید | 13 پست

گفتیم اخر هفته با مادرشوهرم اینا بریم شمال سریع تلفن زد به شوهرم ناهار هر کی برا خودش تو رستوران حساب کنه ها حالا خیلی دارنا 

دارم از عصبانیت میترکم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
والا آدمای خوبین  مال ما باشه میندازه گردن ما . خوبه ک اینجوری دلخوریم پیش نمیاد هر کی خرجش با ...

دوسه باری انداختن گردن ما من قشقرق به پا کردم پدره پولداره ها

دوسه باری انداختن گردن ما من قشقرق به پا کردم پدره پولداره ها

والا  بابای من باشه حساب میکنه ولب پدر شوهرم نه تنها حساب نمیکنه بلکه میندازه گردن ما کلا من راضی نیستم باهاشون حتی تا سر کوچه برم .

ولی  اینکه هر کی سهم خودشو بده خوبه دیگه بدش حرف و حدیث پیش نمیاد  

والا  بابای من باشه حساب میکنه ولب پدر شوهرم نه تنها حساب نمیکنه بلکه میندازه گردن ما کلا من را ...

بابای منم باشه مشتی حساب میکنه خیلی خسیسن مسافرت میگ فقط تو خونه غذا بخوریم 

بابای منم باشه مشتی حساب میکنه خیلی خسیسن مسافرت میگ فقط تو خونه غذا بخوریم 

بیکاری با اینا برنامه شمال میچینی من حاضرم تنها برم پارک سر کوچه ولی با اینا شمال و قشم و جنوب نرم .

بیکاری با اینا برنامه شمال میچینی من حاضرم تنها برم پارک سر کوچه ولی با اینا شمال و قشم و جنوب نرم .

منظرم خانواده شوهرمه .

البته برادر شوهرم  اینا  خوبن ننه باباش همسرم یجورین