2733
2734
عنوان

۱۰ ماهه ازدواج کردم اما آرزوی مرگ شوهرمو دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2144 بازدید | 55 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهر منم اینطوریه من دو هفتس ازدواج کردم اصلا نمیزاره برم تا سرکوچه در مغازه ای چیزی میگ هرچی بخای خودم میخرم

نمیزاره بقول شما تعمیرکار و اینا بیاد 

دیگ بددله اینم....

چ کنم.........

ساکنان دریا پس از مدتی دیگر صدای امواج را نمی شنوند و اما چه تلخ است روایت غم بار عادت:/🙂
تو که اخلاق شوهرتون میدونی  قبل از زنگ زدن به نصاب تعمیرگاه به شوهرت اطلاع بده اگه خوشش نیومد ...

یعنی از این متن فقط همین رو فهمیدی؟

که با هیچ مردی حرف نزنه؟

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
خب چرا زنگ میزنی مرد غریبه وقتی میدونه حساسه فک کن شوهرت زنگ بزنه به زن غریبه

خب ب مرد غریبه ک زنگ نمیزنه بیا خونه خالیع نصاب میگه زنگ زدم.خودشم میگه عرضه نداره بزنگه این قسمت ماجراسو منم تجربه دارم ک زنگ نمیزنن نصاب امروز فردا میکنن اخرش ادم مجبور میشه خودش بزنگع

لایک نکن خیرشو ببینی

عزیزم به خانوادت بگو درجریان باشن اینطوری نمیشه طلاق بگیر .آبروی آدم پیش خدانره نه پیش بنداش

تومیخوای بسوزی وبسازی به خاطر ابرو نکن اینکارو باخودت 

توفقط یه باره دنیا اومدی 

شوهر منم اینطوریه من دو هفتس ازدواج کردم اصلا نمیزاره برم تا سرکوچه در مغازه ای چیزی میگ هرچی بخای خ ...

همسر منم ماه های اول همین بود ولی ب مرور شناخت از هم دیگه باعث شد شکاکی شو کنار بزاره حالا تا امریکا هم تنها میرم

لایک نکن خیرشو ببینی
همسر منم ماه های اول همین بود ولی ب مرور شناخت از هم دیگه باعث شد شکاکی شو کنار بزاره حالا تا امریکا ...

امیدوارم خوشبخت باشی همیشه♥️

ن این هیچوقت درست نمیشه چون خانوادگی بددلن مامانش بعد ۴۰ سال زندگی‌مشترک نهایت تو ماهش یکی دوبار بتونه تاسرکوچه بره اونم شااایددد

ساکنان دریا پس از مدتی دیگر صدای امواج را نمی شنوند و اما چه تلخ است روایت غم بار عادت:/🙂
یعنی از این متن فقط همین رو فهمیدی؟ که با هیچ مردی حرف نزنه؟

مگه زندگی خاله بازی هست این نشد شوهر دیگه 

مگه بحث خیانت ومعتادی دست به زن هست؟؟

زندگی مشترک توش گذشت هم تعریف میشه مدارا هم تعریف میشه 

مشکل استارتر با توجه به متنش حاد نیست 

اگه همه بخوان مثل شما فکر کنند سنگ رو سنگ بند نمیشه

درضمن مودب باش 

مگه زندگی خاله بازی هست این نشد شوهر دیگه  مگه بحث خیانت ومعتادی دست به زن هست؟؟ زندگی مشترک ...

مدارا با توسری خوری فرق داره.

نمی‌دونم کجا بزرگ شدید که چک کردن شبانه روزی گوشی و آبروی همسر رو بردن جلوی همه و عدم صحبت با انسان براتون عادی محسوب میشه.

اما متأسفانه باید خدمتتون عرض کنم طی این همه سالی که صدتا پرونده زیر دستم بوده وقتی یه ازدواجی اینجوری شروع میشه با خیانت و اعتیاد و دست بزن هم تموم میشه.

فقط این وسط زندگی یک زن و احتمالا چندتا بچه نابود میشه.

و برعکس تصور شما زندگی مشترک من بسیار موفقه چون با انسان ازدواج کردم و مثل انسان باهام برخورد میشه😊

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
امیدوارم خوشبخت باشی همیشه♥️ ن این هیچوقت درست نمیشه چون خانوادگی بددلن مامانش بعد ۴۰ سال زندگی‌مشت ...

انشاالله شماهم.خوشبخت باشی عزیزم.

توکل برخدا ماه همیشع پشت ابر نمیمونه.

دیدیم کسانی رو ک بدترین شوهرای بدلشون الان بی عرضه ترین و بی غیرت ترین شدن ینی در این حد دیگه  

لایک نکن خیرشو ببینی
مدارا با توسری خوری فرق داره. نمی‌دونم کجا بزرگ شدید که چک کردن شبانه روزی گوشی و آبروی همسر رو برد ...

اصلا حرفتو قبول ندارم ایشون زنگ می‌زنم تعمیرکاردر نبود شوهرش وبدون اجازه 

به همچنین زنی باید شکاک شد 

2706