2733
2734

یه خاطره‌ای ک نمیتونم فراموش کنم 

زخم هایی ک از دلم پاک نمیشه 

ساده نیستا...

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زندگی و برگشت دوباره ی منو شوهرم و بچه هام زیر یه سقف

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
عزیزم منم شرایط شمارو دارم و خیلی خیلی اذیتم مادرم بنده خدا هیچی برام کم نذاشته البته، این اواخر مر ...

من حس بدم به خاطر اینه که مادرم هیچ مشکلی نداره ۵۲ ساله هست و گاز میده از کنار خونه ما هم رد میشه 

میره باغ گیاهشناسی ۲-۳ ساعت راه میره و عکس میندازه 

همیشه میگه ماهم بچه بزرگ کردیم بچه خودته بزرگش کن

اینا داغم رو بیشتر میکنه

اگر میدونستم دردی داره مگه میشد ناراحت بشم و اشک بریزم؟

خدایا خودت برامون بساز که اگه تو بسازی هیچ کس نمیتونه خرابش کنه🦋
2731
من حس بدم به خاطر اینه که مادرم هیچ مشکلی نداره ۵۲ ساله هست و گاز میده از کنار خونه ما هم رد میشه&nb ...

ای بابا

خدا کنه ما بتونیم مادرای خوبی باشیم و بتونیم کنار بچه هامون وایسیم

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  
مال من حل نمیشه عشقم بعد از چند سال ولم کرد رفت یکی دیگ رو گرفت :) بعدشم بچه دار شد و… 💔 هعی ...

از اینایی که عشقشون ولشون کرده رفته طرف بچه دار هم شده ولی اینا بیخیالش نیستن بدم میاد بابا مگه چقدر آدم زندس همش حسرت و اندوه ول کن 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
اره قربونش برم یبار گفته الان تو شهر شکلاتی ام البته به خواب پدرش اومده و تو یه جای خیلی بلند بوده م ...

عزیزمممم  لطفا لطفا فیلم استخوانهای دوست داشتنی رو ببین

بهم قول بده ک ببینیش .و بهتره ک زیرنویس ببینی تا دوبله چون دوبله فارسیش خوب نیست حس فیلم رو خراب کرده

حتما ببینش

قلبم همراهته آرزو میکنم یه نازنین دیگه خدا بهت بده

شاید اعتقاداتمون باهم خیلی فاصله داشته باشه اما احساسم باهاته 💞💞💞

مشکل کوتاهی قد😂😂😂😂هیچوقتم درست نمیشه

هزار جور عمل اومد برای زیبایی نمیدونم دانشمندان و دکترا کدوم گوری هستن که راه حل درمانشو پیدا نمیکنن 

میترسم من بمیرم درمانش پیدا بشه 😁😁😁😁

ممنون گلم‌ ؛من ۳ تا دختر دارم  ولی یه دو سه روزی هست یه استرس عجیب و غریب ؛یه حس؛یه هشدار افتا ...

چشم عزیزم خدا حفظ شون کنه 

نه استرس نداشته باش شاید این اخبار جنگ رو شنیده رو ذهن بچه اثر گذاشته خدا خودش بهتون ببخشه شون 

عزیزمممم  لطفا لطفا فیلم استخوانهای دوست داشتنی رو ببین بهم قول بده ک ببینیش .و بهتره ک زیرنوی ...

چشم گلم ممنونم از همدردیت 

امیدوارم هیچ وقت قلبت مثل من نشه و عزیزانت در پناه خدا باشن 🌷💔

وای قلبم درد گرفت خدا بهت صبر بده قشنگم میتونم بپرسم چه علائمی داشت  اگه ناراحت میشی نگو گلم ...

وقتی دیگه شدید شده بود ضعف و بی حالی دائمی داشت و دست و پاهاش و گاهی صورتش  ورم  میکرد درد میکشید 

ما زود متوجه نشدیم 😭

2706