2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخ دقیقا حرف دل منو زدی  با مادرم نزدیکیم از همه زندگیم خبر داره که به نظرم گاهی دلیل نداره از ...

وای دقیقا بعد واسه تو فقط مادره من فکر کن تو ساختمونیم ک مادرشوهر و ۲تا جاریم هستن مادرم همسایه دیوار ب دیوارمونه عمه ام همسایمه عموم همسایمه حالا فک کن منو شوهرم پسرعمو دخترعمواییم اصلا دوتا فامیل ببین چقد سخته ما شهرک خانوادگیمون زندگی میکنبم همه فامیلای نزدیک درجه ۱و درجه ۲ 

روزی کمه کم یبار باید ب مادرشوهرم و مادرم سر بزنم و واقعا گاهی وقتا سخته اینکه کل جیک و پوک آدمو میدونن چ بخای چ نخای من تو همین فضا بزرگ شدم ک همه همشایه بودیم الانم دوسشون دارم اما گاهی وقتا برام غیرقابل  تحمله اینکه اگ ۲روز خونه بابام نرم سومین روز پدرم مادرم برادرام زنگ میزنن ک دوقدم راهه تو چرا نمیای مگه قهری میگم آخه چقد بیام و شوهرمم از اوناییکه میگ زیاد نباید قاطی جمع شیم چون دوطرف  فامیلیم باعث مبشه بینمون خراب شه کلا از اون دسته آدماییک میگ دوری و دوستی اما هیچکدوم از خانواده ها نمیزارن گاهی وقتا خوبه اما گاهی حرصم درمیاد 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
زندگی خواهر و برادرم... کلا من هیچ وقت خانواده به معنای واقعی نداشتم  یه جا می‌شنوم یکی میگه ...

من توام یاتومنی

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشسته پشت دو پلکم هزار اقیانوس،رهاکنید مرا تا وسیع گریه کنم... خدا ، من خدا ندارم🖤جون مامانت لایکم نکن😡. تیکر بارداری نیست😍اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم:/
2731

عشقم بخاطر اشتباه خودم

ترکم کرده

خواب و خوراک ندارم

نمیتونم کلمات رو درست ادا کنم زبونم نمیچرخه تو دهنم

حالم‌خیلی بده

مخصوصا از دیروز که فهمیدم شمارمم دیکه پاک کرده

لطفاً برای من دعا کنید 😍
وای دقیقا بعد واسه تو فقط مادره من فکر کن تو ساختمونیم ک مادرشوهر و ۲تا جاریم هستن مادرم همسایه دیوا ...

عزیزززم شما دیگه با این همه قوم و خویش که اطرافته خیییلی شرایطت سخت تره 

و واقعا هم نمیشه چیزی ازکسی پنهون کرد خواه ناخواه میفهمند 

تا این حد نزدیکی قطعا باعث یه سری دلخوری ها و توقعات نابجا میشه 

انشالا خدا کمک کنه برید ازشون دورتر باشید

من میگم دور بودن ازشون به معنی ازشون بدمون میاد یا نمی خوایم ببینیم شون نیست یعنی داشتن حد و حریم خانوادگی مخصوص خودمون 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
عزیزززم شما دیگه با این همه قوم و خویش که اطرافته خیییلی شرایطت سخت تره  و واقعا هم نمیشه چیزی ...

درسته واقعا دقیقا من حتی ی کیلومترم ازشون دور بشم واقعاااا راضیم میدونی خیلییی دوسشون دارم تو همین فضا با همسون بزرگ شدم اما الان خیلیی سخته بقول شما توقع نابجا دارن دیگ مرسیی از دعات 😘

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔